Teri Hatcher

Teri Lynn Hatcher

7,6
3 762 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Teri Hatcher

Mam już dość Hatcher, mam dość jej sztuczności, moja perystaltyka jelit wzmaga się na jej widok.

użytkownik usunięty
Tomasz_P

W pełni popieram. Sztuczna niczym cyc Pameli. Nie mogę strawić zachwytów nad Boską Susan. Dlaczego nikt nie wpada w zachwyt nad Felicity Huffman albo nad Marcią Cross? grają w tym samym serialu, są o niebo lepsze... No tak, zapomniałam. Nie mają anoreksji i nie pozują do fotek, które można potem naklejać nad deskę rozdzielczą w TIRach...

glupia jak sto kilko gwozdzi... dno i wodorosty... czy ktos ze scenarzystow moglby ja usmiercic w serialu DH?? byloby o niebo lepiej bez tego debila..

użytkownik usunięty
t1975

Jej postać jest największą egoistką jaką w życiu widziałam. Typowy przykład niedorozwoju emocjonalnego. Fakt, że trzeba się postarać, żeby zagrać taką postać.

Ja zachwycam się nad Marcią Cross. Teri też nawet lubię.

Bounty

Nie wiem co do niej macie.
Jest świetną aktorką.

werus_15

Dokładnie. Lubiłabym 'Desperatki' gdyby nie ona. Dlaczego ciągle jej wysuwana na pierwszy plan?!

Kitty93

Tylko zastanawia mnie jedna rzecz: nie lubicie Teri Hatcher czy Susan Mayer? Czy poprzez jedną nie lubicie drugiej? ;) Ja nie przepadam za Susan ale Teri trzeba przyznać że jest konsekwentna w swojej kreacji postaci - nawet jeśli jest ona irytująca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones