Teresa PalmerI

Teresa Mary Palmer

7,7
12 818 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Teresa Palmer

Bardzo podobna w filmie "Uczeń czarnoksiężnika". Jest nawet ładniejsza od Kristen.

EM_DE_KE_AS

Ogólnie jest podobna. Zobaczymy czy się wybije.

EM_DE_KE_AS

Zgadzam się , że jest bardzo podobna do Kristen Stewart - na pewno wygląd jej pomoże w karierze.

użytkownik usunięty
darkknight2008

Moim skromnym zdaniem jest O WIELE ładniejsza od Kristen i nie ma tu nic do rzeczy fakt, że średnio lubię odtwórczynię roli Belli... Trzymam kciuki za Teresę i mam nadzieję, że jej kariera będzie się rozwijać w DOBRYM kierunku :D

EM_DE_KE_AS

Nie trudno jest być ładniejszą od Stewart. A ona jest i to o wiele. :D

EM_DE_KE_AS

Miałem identycznie. Przez cały seans "Take me home tonight" byłem pewien, że to ta ze "Zmierzchu".

Roy_v_beck

Nie tylko wy ja tak samo! Tylko że Teresa ma blond wlosy i jest rzeczywiście ładniejsza i zdolniejsza!

martyna0052

Fakt. I do tego mniej irytująca...

martyna0052

ładniejsza na pewno, ale czy zdolniejsza ?!

KristenStewart

jesli chodzi o dobytek aktorski i okazanie swego talentu to obie na razie na tym samym poziomie

peeszet

Ojj ładna ładna, ale czy ładniejsza od Kristen.. ciężko powiedziec. Ja się do Kristen nie przekonałem po Zmierzchu ale dałem jej szanse i oglądnąłem wszystkie inne z nią i mnie zauroczyła ;) Bardzo fajna aktorka i staje się coraz ładniejsza ;) POzdrawiam

Roy_v_beck

Mialem to samo wrazenie :)
Ladniejsza, lepsza aktorsko i mniej irytujaca ;)

użytkownik usunięty
EM_DE_KE_AS

zgadzam się w pełni! tylko że ona ma BLUE MEGA BEAUTIFUL EYES :D !!!

serio, ogladam take me home tonight i na poczatku bylam pewna ze to zrobiona na blond kirsten,. tylko nie zgadzalo mi sie ze mimika aktorki jest zbyt różnorodna, więc sprawdziłąm kto to:)

meus

blond kopia

Vangelis7

Faktycznie ta sama twarz wow uderzające podobieństwo!Pewnie ze jest podobna

EM_DE_KE_AS

Tez tak pomyslalem jak ja zobaczylem w "Szalonej nocy", bardzo podobna, ale duzo landiejsza.

Private_Witt

wlasnie zaczelam ogladac "take me home tonight" i to samo pomyslalam. nie wiem czy ladniejsza ale napewno ma "normalniejsza" mimike twarzy

EM_DE_KE_AS

No dokładnie, dziś oglądałam ten film i faktycznie też, na pierwszy rzut oka wyglądała jak Kristen.

EM_DE_KE_AS

ja tak samo :)

EM_DE_KE_AS

Ładniejsza bo blondynka:-)

klod47

wlasnie w blond jej slabo, nie pasuje

EM_DE_KE_AS

tez myslalam ze to ona :D

EM_DE_KE_AS

Co racja to racja...bardzo podobne :)

EM_DE_KE_AS

Ja miałem to samo wrażenie.

mt2003___

Po prostu jest zajebistrza od Kristen, bo ta Stewart jest taka zamulona, albo po prostu gra takie role, mułowatość jej pasuje... a ta laska ma jakąś tam iskrę, zobaczymy czy się rozwinie :D

ziom6270

Święte słowa:D

EM_DE_KE_AS

nawet?? Jest 100x ładniejsza

EM_DE_KE_AS

wg mnie to wygląda identycznie jak młoda Naomi Watts, do Kristen jest średnio podobna.

użytkownik usunięty
EM_DE_KE_AS

w filmie Szalona Noc była mega podobna do Kristen

Potwierdzam, aż musiałem sprawdzić obsadę :)
Obie są ładne ale Kristen o siebie tak nie dba.

użytkownik usunięty
EM_DE_KE_AS

Nawet ładniejsza od Kristen? :D:D:D:D

Tak, taka była moja świeżo wystawiona opinia - świeżo po filmie "uczeń czarnoksiężnika".
Milej jej z oczu patrzy. Dziś widzę, że nie nawet ale na pewno.

EM_DE_KE_AS

jak na razie oglądałam z nią tylko "Jestem numerem cztery" ( uważam, że fajnie zagrała) i nie zauważyłam podobieństwa do Kristen, ale kiedy obejrzałam jej zdjęcia to naprawdę można zauważyć podobieństwo - oczywiście nie na wszystkich zdjęciach, ale większości - jest taką Kristen Stewart w wersji blond ;)

Claudia204

zgadzam się ze podobna !! Masakra niczym blond siostra tylko o wiele ładniejsza :)))))))

EM_DE_KE_AS

Ladniejsza bo pokazuje emocje w normalny sposob, potrafi grac i wzbudza sympatie, a kiedy moja siostra zobaczyla Kristen w scenie slubu z Edwardem, zapytala mnie czy ktos ja do tego slubu zmusza, bo wyglada jakby szla pod gilotyne.

EM_DE_KE_AS

Połączenie Kristen Stewart i Amber Heard. Moim zdaniem fajny mix - ładniejsza niż Kristen (i zgrabniejsza) i mniej wulgarna od Amber. Oczywiście ktoś może mieć inny gust niż ja

EM_DE_KE_AS

blond wersja Kristen ;)

EM_DE_KE_AS

Zgadzam się że podobna do Kristen.
Z wyglądu jak i z gry aktorskiej...

EM_DE_KE_AS

Ano tak. Tyle, że nie jest taka wychudzona i ma więcej min.

EM_DE_KE_AS

W pierwszym odruchu chciałem z oburzeniem odpisać, że wcale niepodobna, ale tak jeszcze raz przyjrzałem się fotkom i... rzeczywiście reprezentuje podobny typ urody, chociaż jest od Stewart o trzy klasy ładniejsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones