Teddy DunnII

Edward Wilkes Jobiden Dunn

5,7
326 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Teddy Dunn

Shane'a West'a ? Za każdym razem kiedy patrze na Teddy'ego wspomina mi sie Shane. Są podobni, przynajmniej dla mnie.

agateczka

są straszzzzznie podobni !

jak oglądam to zawsze widzę shine

agateczka

a ja się nie zgadzam według mnie Shane jest przystojny a Teddy ani trochę. Więc nie mogą być do siebie podobni. Przynajmniej takie jest moje zdanie :) pozdro

agateczka

Są strasznie podobni,ale tylko w sekundowych ujeciach:)P Dzieki temu podobieństwu zaczęła oglądać veronice mars:D bo myślałam,że widziałam właśnie shane westa i czekając aż znów go pokażą,żeby się upewnić zainteresowałam się tym serialem;D pozdrawiam;D

kaassiiaa16

Ja nie widzę dużego podobieństwa. Shane jest znacznie przystojniejszy. Ten jest taki szeroki.

agateczka

dziś właśnie miałam okazję zobaczyć Szkolną Gazetkę z udziełem tego aktora.
oglądałam to z kumpelą.
i obie zauważyłyśmy, że trochę przypomina Shane'a.
oczywiście Shane jest przystojniejsze, ale ten też jest niczego sobie (;

oluskaa

sabi-92 popieram xD on nie jest kompletnie do shane'a podobny...jest tak brzydki, że nawet nie da się ich porównać :P

agateczka

Kurcze, mam to samo. Oglądając 1 odcinek Weroniki, myślałam, że to on...

_Jessie_

straasznie do shane'a podobny. jak go pierwszy raz zobaczylam w VM to myslalam ze to on. xd potem patrze na FW a to jakis inny kolo. xd

Leighton

Zdecydowanie są do siebie podobni;)

agateczka

Nie jest podobny do Shane'a Westa. Jest naprawdę uroczy (w przeciwieństwie do Shane'a).

agateczka

Też o tym pomyślałam oglądając Weronikę Mars, że aż musiałam wejść sprawdzić czy nie ma czegoś wspólnego z Westem:)

agateczka

Oglądałam wczoraj z nim jakiś film i właśnie od razu pomyślałam, że to Shane !! Jest mega podobny :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones