Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 639 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

Kurde, nie mam nic do tego chłopaka, ciałkoo ma fajne wszystko ok, ale nie moge znieść tego że ilekroc widze go na zdj. przypomina mi świnie.

xnewdayx

mi przypomina nadąsaną lamę, ale to może przez kwejka, gdzie widziałam takie zestawienie :P
ale ogólnie (na razie) jako aktor jest bardzo mierny...

alekksandra

Jako aktor jest w porządku, jeszcze trochę nabierze doświadczenie i będzie nawet bardzo dobry ;D

xnewdayx

hmmm, mnie zawsze "olśniewa" biel jego zębów odcinająca się kontrastowo od śniadej cery... normalnie daje po oczach tymi zębami :P

beatinha

Ale no... śwoinia cała po proostu jak świnia...

xnewdayx

a wy wszyscy wiecie kogo przypominacie?
jak tak czytam te durne komentarze to śmiało stwierdzam że przypominacie stado baranów :P

marcia86

Hahaha, komentarz 10/10 :D Uśmiałam się :D

StarFighter

dziękuję:) wreszcie mnie ktoś docenił hehe:P

xnewdayx

Myślałem, że tylko ja mam tak. Jak dla mnie to on ma strasznie denerwującą mordę. Nie wiem czemu, ale jak patrzę na jego zdjęcie to mi się śmiać chce.

Zenek_11

Ciekawe jak wy slicznotki wygladacie pewnie zobaczyc was to dopiero ubaw . A ten dzieciak jest ok i jest znakomitym aktorem!

slimshady1972

On wygląda jak małpa z downem. Uważam, że przy jego mordzie wyglądamy całkiem nieźle.

Zenek_11

Niech ci będzie ale twoje wypowiedzi są równe dziecinadzie więc są bardzo mało znaczące . Jak dorośniesz i zaczniesz dostrzegać ludzi okiem osoby dojrzałej to wtedy twoje i wielu twoich rówieśników komentarze będą dopiero miały znaczenie i jakiś sens . Teraz jesteś tylko zawistnym dzieciakiem i tyle . Ale pozdrawiam .

slimshady1972

"znakomitym aktorem" oglądałaś jakiegoś innego Jacoba, czy może przybywasz z przyszłości? :P

xnewdayx

To co napisałaś jest dnem, nie rozumiem oceniania aktora po jego wyglądzie, chociaż akurat on nie ma nic z urodą, wygląda świetnie, ciało ma extra, zastanawiam się czy ty nie masz gusty czy jesteś smarkulą z pryszczami siedzącą przed kompem żrącą czekoladę i z złości na świat piszesz takie rzeczy?

Jogutka

no według mnie ocenianie aktora po wyglądzie jest w pewnym sensie uzasadnione. Przecież to aktor, ktoś kogo oglądamy i jeśli nie lubimy na niego patrzeć, to w dużej mierze ma to wpływ na ogólny osąd filmu a zwłaszcza takiego, w którym gra główną rolę.

alekksandra

wolisz brzydkiego aktora grającego jak mistrz czy ładnego idiotę który poprzez romans z reżyserką jest w filmie/ ja wybieram to 1

alekksandra

a glenn close, rooney mara jako ta w dz. z tatuażem, tilda swinton? czy oni są ładni? chodzi o grę, o aktorstwo

Jogutka

ale ja nie mówię ładny/brzydki, tylko taki, który ma coś w sobie/ taki co nas odpycha. A to różnica. I choćby ktoś był mistrzem aktorstwa (nie mówię o taylorze!), i mimo że doceniam jego kunszt aktorski a nie mogę na niego patrzeć, to moja ocena podyktowana jest moim osobistymi animozjami i gustem. Np. mam tak z Jackie Chanem -choć podziwiam jego walkę, to nie mogę znieść jego twarzy na ekranie. Więc podtrzymuję to, że aktora ocenia się także po wyglądzie, choć to jest indywidualna sprawa każdego z nas. A zestawienie Glenn i Tildy i Taylorem - to jak dla mnie totalne pomieszanie półek!

alekksandra

pomieszanie półek, chodzi o to że także nie są bogami i nie wyglądają idealnie a jednak mają coś w sobie że chce się oglądać, jak dla mnie taylor jak na młodego gra nieźle, przecież nikt nie urodził się i już umiał grać ;)

xnewdayx

Tak! Przypomina świnię!! Jest O B R Z Y D L I W Y!!
Aktor powinien być ciekawy, musi być charyzmatyczny!! O ile są znani artyści, którzy na ulicy wyglądają normalnie, jak każdy, ale na scenie rządzi! Lautner tak nie ma, jest po prostu odpychający. Kurczę Patison jest przynajmniej w miarę, ale on? Nie ma w sobie nic!

nowotworek123

a sądzę odwrotnie robert jest odpychający, lecz każdy ma inny gust nie?

Jogutka

No każdy!
Ale Patison też nie jest genialny

nowotworek123

Taylor jest sweet, taki napakowany nastolatek ;)) a robciu wygląda jakby brał narkotyki, taki fejs ma ;D

użytkownik usunięty
Jogutka

co?
ty widziałaś człowieka który bierze narkotyki
mi się właśnie zawsze wydawało że Pattinson bierze bo ma prawie zawsze zaczerwienione oczy

xnewdayx

Mnie też irytuje jego twarzologia. Aczkolwiek myślałem, że taki typ się podoba kobietom.

Gdyby go wrzucić do Photoshopa, lekko podnieść brwi, obniżyc nieco oczy i je trochę "otworzyc", a następnie wydłużyć i odchudzić nos, to pewnie byłby przystojniak.

Sony_West

i tak jest przystojniakiem bez tych "zabiegów"

xnewdayx

Nieee... mylisz się, On wygląda jak Alpaca :>

http://totallylookslike.files.wordpress.com/2010/04/129159918064498329.jpg

Widzisz? ^^

Moai

lol jakie podobieństwo! ^^

xnewdayx

Mi od zawsze przypominał psa XD

użytkownik usunięty
xnewdayx

a laski tylko o jednym...

xnewdayx

gdzie ja jestem wogóle?żałosne te komentarze,po paru pierwszych już sie nie chce czytać...spójrzcie do lustra najpierw a później sie wypowiadajcie na temat kogoś wyglądu...

xnewdayx

ciało ma dobre [choć i tak wolę 'chuderlaków'] ale jego ryj mnie odstrasza! okropny z twarzy!

dodsab

a Jacek Krzynówek to niby bóg? ten to dopiero ma fejs. charyzmatyczny powiadacie, a taki Ridge Forrester to jest charyzmatyczny? Taylor ma dopiero 20 lat, więc całe życie przed nim, swoją drogą Brad Pitt nie jest super ekstra full wypas, nie mogę na niego patrzeć. O, mam! Kuba Wesołowski litości, ani ładne, ani zdolne, ale aktorzyna i nastki sikające na jego widok, boszz dlaczego?!

użytkownik usunięty
Sonja3

Heh. Ale jadą po chłopaku. W zasadzie to chyba każdy człowiek przypomina jakieś zwierzę, trzeba tylko to dostrzec :D A odnośnie aktorstwa, to ma dopiero 20 lat. Ma czas.

Ba! W końcu wg pana Darwina pochodzimy od małp i tylko z kwestii przypadku jeden człowiek bardziej wspomnianą małpę przypomina, a drugi mniej. A swoją drogą Taylor to nawet może być, bo liczy się wnętrze, a nie pojemnik. Przykład? Woody Allen, mądry, zdolny, sympatyczny, ale brzydki i nie przeszkadza mi to, że ożenił się z adoptowaną córką, miłość nie wybiera, bo gość ma mega mózg! Dziękuję

użytkownik usunięty
Sonja3

No właśnie! Wszyscy jesteśmy zwierzakami, mniej lub bardziej :D

xnewdayx

Na tym zdjęciu przypomina mi psa bardziej, w ogóle ma taką zwierzęcą twarz więc do roli wilkołaka pasował dobrze.....

użytkownik usunięty
xnewdayx

Może nie jest fotogeniczny .. Ogólnie mi się bardzo podoba. ;OO

użytkownik usunięty
xnewdayx

Mi to on cały przypomina świnie.

xnewdayx

świnia jak nic.

xnewdayx

Wygląda jak szympans z zespołem downa. Jakbym go spotkał na ulicy to chętnie bym popracował nad jego mordą.

użytkownik usunięty
xnewdayx

jak ja bym go zobaczyła to bym powiedziała że to mój kuzyn Ernest:)
Pozdrawiam Cię Ernest .....Gdzie kol wiek jesteś Stachu;)

użytkownik usunięty

On nie jest fotogeniczny żal wam on fajnie wychodzi mój kuzyn Ernest!!!!

xnewdayx

Komentarz napisany kilka lat temu.Może autor/autorka teraz jest obecnie mądrzejszy/mądrzejsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones