Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 639 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

Moim zdaniem stara się i jak najbardziej mu wychodzi

wampirka12345

Ja też tak myślę, jest młodym i obiecującym aktorem przed którym jest wiele perspektyw i możliwości. A ludzie w swej złośliwości i uszczypliwości starają się rzucać mu kłody pod nogi, oczerniając jego dobre imię.

wampirka12345

Zgadzam się. Na ofensywę skierowaną w stronę tego aktora nie znajduję wytłumaczenia. Chociaż mam pewne luźne skojarzenia, które mogę sprowadzić do stwierdzenia: "grał jednego z głównych bohaterów w Zmierzchu, to zły, bo przecież cała saga to zło."

Raczej nie wybija się niczym jako aktor, ale się postarał. Odegrał w sadze wyrazistą postać - znacznie bardziej wyrazistą od Edwarda Cullena i Belli Swan. Chętnie zobaczę, jak dalej realizuje się w innych produkcjach.

wampirka12345

Nie, bo on jest beztalenciem. 1/10

roach22

sama jesteś beztalenciem on jest super aktorek i bardzo przystojny a po za tym co ty tam wiesz co nic o nim nie wiesz a ja wszystko o nim wiem

wampirka12345

Nic o nim nie wiem poza tym, że jest beztalenciem. Tak jak wszyscy z obsady tłajlaja. pozdrawiam =*

roach22

na serio nic o nim nie wiesz ?

wampirka12345

Wiem tyle, że jest beztalenciem. Powiedz pani w podstawówce żebyście częściej ćwiczyli czytanie ze zrozumieniem. Może być przydatne w życiu. Pozdrawiam

roach22

nie jest beztalenciem on ma talent a ty nie

wampirka12345

Nie jestem aktorem, a zagrałbym lepiej od tego zera w którymkolwiek filmie. Nawet jako nie-aktor za bardzo się szanuje i nawet nie przeszłoby mi przez myśl żeby zagrać jakiegoś psa w tłajlaju dla dzieci takich jak Ty. Pozdrawiam serdecznie

roach22

po prostu mu zazdrościsz

wampirka12345

HA HA HA =D

wampirka12345

ty mu zazdrościsz i nie udawaj że nie

roach22

nawet nie wiesz ile mam lat

wampirka12345

pewnie więcej niż 10 mniej niż 16

roach22

może

roach22

Jak nie lubisz Taylora Lautnera to zostaw go w spokoju i go nie obrażaj.

roach22

Że masz siłę się z dzieciakiem wykłócać, przecież to widać po argumentacji i stylu wypowiedzi że to zakochana smarkata i do rozsądku jej nie przemówisz. Jak dobrze pójdzie za 5-10 lat będzie się wstydziła tego co teraz wypisuje i czym się zachwyca. Gorzej jak z tego nie wyrośnie, ale wtedy będzie truć tym tylko swoje koty.

wampirka12345

Obejrzałem dzisiaj film "Porwanie" z jego udziałem. Powiem tyle. Chłopak dobrze gra. Nie jest drewnem :D.

Putek47

jak najbardziej się z tobą zgadzam

Putek47

Film beznadziejny, od założenia głównej fabuły, przez scenariusz po całkowite wykonanie. Od oglądania tego można dostać raka. Na tle całego tego syfu wasz kudłaczek wypada żałośniej od reszty obsady tego gniota.

wampirka12345

Ja tylko się zastanawiam czemu mój temat zablokowali (a zaczynał się tak samo jak twój) , tylko, że napisałam, że mu NIE wychodzi, ale go kompletnie nie skreślam i jest szansa, że stanie się przynajmniej średnim aktorem ;f .

Moai

on nie jest średnim aktorem bo on jest super aktorem

wampirka12345

Patrząc na jego dotychczasowe filmy (Zmierzch + Porwanie) śmiem twierdzić odwrotnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones