Tatiana Maslany

Tatiana Gabrielle Maslany

8,4
8 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tatiana Maslany

dużo zrobiła charakteryzacja, ale mimika przede wszystkim. rola(e) do Oscara

h4r

Każdą postać gra zupełnie inaczej, że gdyby nie wygląd to nie uznałabym, że to jedna osoba. 2/3 role to pół biedy, ale ona ma 7 ról

Gonaa

Ja czasem zapominam, że je wszystkie gra ta sama aktorka :D

rose_fw

Jestem cały czas pod wrażeniem jej talentu, niewiele osób poradziłoby sobie z taką ilością ról. Tatiana jest niesamowita.

robbinss

Dokładnie. Jeszcze to zmienianie akcentów (które zauważam nawet ja jak się wsłucham ;p)... naprawdę jestem pod wrażeniem jej gry. Szczególnie to jak grała Sarę udającą Cosimę, no mistrzostwo świata.

rose_fw

Już Cię uwilbiam.
1. Cosima
2. Sarah
3. Alison
4. Beth
5. Rachel
6. Helena
7. Katja
8. Sarah jako Beth
9. Sarah jako Katja
10. Sarah jako Alison
11. Alison jako Sarah
12. Helena jako Sarah
13. Helena jako Sarah jako Beth
14. Sarah jako Cosima
Chyba nic nie pominęłam. Co najlepsze zawsze jest idealna i naprawdę można zapomnieć, że to inna aktorka gra te role. W sumie jak patrzę na Tatianę to widzę w niej raczej Sarę i nie mogę ogarnąć, że cała reszta to też ona. Jakoś mi to nie pasuje.

Gonaa

Mam tak samo :D Dla mnie Sarah to Tatiana a reszta??? Kiedy zobaczyłam na Comic-Conie obsadę serialu, to dziwiłam się co ich tak mało, dopiero kilka minut później przypomniało mi się, że ponad połowę postaci gra Tat :) Jest niesamowita. Kiedy Sarah udawała Cosimę to było od razu widać, że to nie Cos tylko że Sarah, a przecież to wszystko gra ta sama aktorka... wow.

The_Slayer

Jest po prostu niesamowita! Za to cenię prawdziwe aktorki. Choć wciela się w tyle ról i to w jednym filmie, to nigdy bym nie powiedziała, że to ta sama aktorka. Uwielbiam ją w roli Cosimy ;)

The_Slayer

A dla mnie Tatiana to kolejna zupełnie inna osobowość. Z wyglądu co prawda bliżej jej do Sary/Beth, ale z zachowania to taka trochę Alison i Cosima (poza tym uśmiecha się częściej niż Sarah :D).

Gonaa

Ja Cię też już uwielbiam, bo Cosima na pierwszym miejscu :D
Najbardziej ją prawdę mówiąc podziwiam za te wszystkie "Sarah jako Beth, "Alison jako Sarah", "Sarah jako Cosima" itd. Świetnie to gra. I w ogóle te sceny są fantastyczne. A jakbym tak miała po kolei pogrupować.. hm..
1. Cosima (bezsprzecznie :D)
2. Sarah i Alison - naprawdę nie umiem wybrać
3. Helena
4. Rachel
5. Helena jako Sarah jako Beth
6. Alison jako Sarah
7. Sarah jako Alison
8. Sarah jako Cosima
9. Sarah jako Katja
10. Katja
11. Helena jako Sarah
12. Sarah jako Beth
13. Beth (za mało o niej wiem)
Też mi to aż nie pasuje czasem. Niby wiem, że to jedna aktorka, ale mój umysł czasem nadal nie nadąża. Pracy przy tym musi być w cholerę. Widziałam filmik jak kręcili tą scenę w domu Alison, gdzie Sarah poznaje Cosimę i dowiaduje się o klonach itd. Przez tyle godzin kręcenia tej samej sceny musiała pamiętać żeby zostać w charakterach. Jeszcze czasem mówić do ściany, dosłownie xD Według mnie najlepsza serialowa aktorka (i tu swoją drogą "serialowa" jakby trochę jej aktorstwu uwłacza, przynajmniej według mnie. Gra lepiej niż niektóre uznane aktorki wielkich ekranów).

rose_fw

Sarah jako Rachel i Alison jako Sarah! :3

Gonaa

Teraz dodatkowo: Sarah jako Alison jako Donnie XD

użytkownik usunięty
oallaa13

I jeszcze Rachel jako Sarah ;)

Gonaa

w wywiadzie u Setha Mayersa wspomniała że tu nie chodzi tylko o akcent czy mimikę ale każda postać ma inną gestykulację, jak wchodzi do pomieszczenia to Alison musi coś poprawić . Cosima ma drobne kroczki i tym podobne.

h4r

Powinna dostać tyle Oscarów ile ról gra w tym serialu... Jest niesamowita!

h4r

Niesamowicie uzdolniona aktorka. Jeśli już teraz potrafi tak zagrać, to co dopiero będzie za parę lat. Jest na dobrej drodze do Oskara (myślę,że nie jednego).

h4r

Tatiana jest niesamowicie uzdolniona. Gra fenomenalnie! Nawet, kiedy gra np. Alison udającą Sarah, to widać, że to nie jest Sarah, tylko Alison udająca Sarah. Role ma niesamowicie dopracowane, do najmniejszego szczegółu. No po prostu genialne! Bardzo szybko stała się moją ulubioną aktorką, właśnie za tę wszechstronność i dopracowanie postaci.

CzerwonyKaktus

Dokładnie.
Da się rozpoznać jaką jest akurat osobą, nie tylko po charakteryzacji, a po sposobie grania.
Niesamowite! Przy każdym odcinku zachwycam się tym i nie mogę wyjść z podziwu.
Tylko czemu jest tak (w sumie) mało znana?

h4r

za seriale nie ma Oskarów, najwyższa nagroda serialowa to chyba Emmy

h4r

własnie ja czasem zapominam, że ona gra je wszystkie. kiedy sobie przypomne, myślę sobie, że to niesamowity talent. ta kobieta to złoto.

h4r

Mam to samo. Tak dobrze odegrała swoje role w Orphan Black, że każdą z granych przez nią postaci, uważam za osobną jednostkę. Dobra robota! :) No i jest mi bardzo smutno, że to już koniec serialu...

Principessa87

Jaki koniec, 5 sezon idzie! :D

karlie

Niestety już obejrzany;)

Principessa87

Ah, takie buty. Ja jeszcze do niego się nie dokopałam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones