Tatiana Maslany

Tatiana Gabrielle Maslany

8,4
8 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tatiana Maslany

Nie dość że sam serial świetny, to jeszcze jej gra aktorska po prostu wbija mnie w krzesło. Nieraz
przyłapuję się na tym że myślę o niej jak o kilku różnych aktorkach. A chyba na tym polega talent,
jeśli jedna aktorka potrafi zagrać tyle postaci w jednym serialu. Z drugiej strony nie widziałam/ nie
kojarzę jej z innych filmów, ale tutaj chyba pokazała, że potrafi na prawde duuuuużo. Może jestem
zaślepiona, haha, i serial robi sie powoli nudny, ale na pewno bedę go dalej oglądała. A tak po za tym
to polecam Sherlocka z 2010 roku, kolejne z ostatnio obejrzanych prze ze mnie seriali. Ktore
oderwaly mnie od rzeczywistości. :)

BlackWall

mam tak samo, czasem myślę, że to zupełnie inne osoby, gra na prawdę świetnie :)

BlackWall

wlasnie wrocilem z Woman In Gold gdzie Maslany zagrala jedna z glownych rol.... niemal przebija sama Mirren w tym filmie

dabram17

Jest już w kinach u nas? Bo nie widziałam żadnych informacji.

Vicky91

w UK

dabram17

A to wszystko wyjaśnia. U nas pewnie w ogóle nie będzie w kinach.

BlackWall

zgadzam się, że ra świetnie, a każdy aktor powinien pozazdrościć jej tej roli bo jest okazja się wykazać. Na początku drugiego sezonu na imprezie w dyad gra sarę, która udaje cosimę - jest ucharakteryzowana na cosimę, ale mimo to widać że to sarah - to raz, i widać że całkiem nieźle udaje cosimę - to dwa (czyli wcale nie stara się tam na siłę być jak sarah żeby durny widz zakumał, że to sarah). Niesamowite naprawde, nie wiem jak to zrobiła.
I tak sobie jeszcze myśle, co by bylo jakby w orphan black zamiast niej obsadzili kristen stewart :D

BlackWall

Mam podobne odczucia. Mimo że serial ogladam z pewnym opóźnieniem, to naprawde jestem zachwycona jej rolą. Cóż za oszczędnośc dla producentów :D Jedna aktorka obstawia im 11 postaci :D
Wielbię ją. A z serialem zapoznałam się, bo słuchałam Son Lux i zaintrygowała mnie jej mini-rola w teledysku ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones