Taron Egerton

Taron David Egerton

8,4
21 228 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taron Egerton

Jak dla mnie młody Di Caprio... Świetny w Kingsmanie

ferdek979

''młody Di Caprio"? ''MŁODY DI CAPRIO''??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy ty w ogóle oglądałeś filmy z ''młodym Di Caprio''?? porównujesz rolę z jakiegoś wypierdka z Kingsmana np do Co gryzie Gilberta Grape'a albo chociażby do Całkowitego zaćmienia (i kilkunastu innych filmów)?? Właśnie przez takich jak ty zastanawiam się ciągle nad usunięciem konta na tej co raz bardziej gównianej stronie bo wreszcie bym się przestał denerwować. Dziękuję

fuckHolywood

nie mówię o rolach, tylko o wyglądzie zewnętrznym panie kryptohejterze

ferdek979

o wyglądzie? aha, to ok, już wszystko jasne.

fuckHolywood

Szczerze powiedziawszy śmieszą mnie ludzie którzy porównują luźne filmy role do tych największych i najwybitniejszych filmów. Porównywanie jakiejkolwiek komedii do Forresta Gumpa który w moim odczuciu był bardziej dramatem niźli komedią ale mniejsza z tym. Każdy film Gangsterski do Ojca Chrzestnego czy tak jak właśnie tutaj młodego Tarona Egertona, który zagrał w fajnym filmie całkiem dobrze do Co gryzie Gilberta Grapea. Powiedz mi szczerze czy Egerton pokazany w garniturze z zaczesanymi włosami nie przypominał ci (zewnętrznie) Di Caprio z choćby z Złap mnie jeśli potrafisz, czy młodszej wersji Wielkiego Gatsbiego lub Wilka z Wallstreet ? I mówię tutaj wyłącznie o wyglądzie zewnętrznym.

ferdek979

FERDAS nie powinno cie smieszyc to poniewaz moze ktos zagrac w lajtowym filmie a zrobic to fenomenalnie. TARON EGERTON zagral fenomenalnie w 'KINGSMANIE' i nie ma to nic wspolnego ze nie jest to film pokroju tych w ktorych gral Di'KARP'io ;-) . Wczul sie swietnie w swoja role i pokazal calemu swiatu ze ma talent. Pozostaje teraz pytanie czy ten talent wykorzysta w ambitniejszym kinie czy skupi sie na filmach typowo komercyjnych...

fuckHolywood

Po co tyle nerwów i agresji?

Aga_1a

to racja, sorry

fuckHolywood

jak dla mnie cały Martin Stankiewicz xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones