Tamzin Merchant

Tamzin Claire Merchant

7,0
2 218 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tamzin Merchant

Miała zagrac w "Grze o tron" Daenerys Targaryen, na nasze szczęście zastąpiła ją śliczna i idealnie pasująca do tej roli Emilia Clarke.

Dendroaspis_Polylepis

zgadzam się w zupełności :)

Dendroaspis_Polylepis

O tak!! Emilka jest spoko.

Dendroaspis_Polylepis

A mnie się podoba. Jak od początku widzę Emilię w tej roli, to też mi coś nie gra, ale wydaje mi się, że one obie mają podobny rodzaj subtelności w sobie i ona jako dobra aktorka tez byłaby autentyczna. Wydaje mi się jednak, że do filmów fantasy bardziej pasują osoby o klasycznym "oczywistym" pięknie, takie jak Emilia. Tamzin pasuje bardziej do filmów i seriali z epoki, takich jak te, w których ją obsadzono, czyli Dynastia Tudorów czy Zakochana Jane.

Lotta_Rosie

Miałam na myśli, że jak widzę Emilię, to też coś mi nie gra jak pomyślę, że to Tamzin była pierwszym typem do roli Daenerys :) Miałam też na myśli Dumę i uprzedzenie, a nie Zakochaną Jane. (Go home Lotta, you are drunk -_-')

Lotta_Rosie

Jak ta aktorka w ,,Dynastii...'' była świetna,to jednak nie wyobrażam sobie jej w roli Dan.W ogóle postać kreowana przez Clarke też różni się od książkowej Dan.Może za duża różnica wieku?

Dendroaspis_Polylepis

tak! na Emilię aż chce się patrzeć !jest wspaniała w roli Dany

Dendroaspis_Polylepis

Moim zdaniem też nadawałaby się do tej roli.

Dendroaspis_Polylepis

A moim zdaniem Emilia wgl nie pasuje mi do Dany, może dlatego, że nienawidzę tej postaci. Gdyby w serialu Dany byłaby tka jak w książce to Tamzin pasowałaby jak ta lala. Głupia, nierozgarnięta, drobna dziewczyna o wielkich marzeniach. Serialowa Dany ma charakterek, więc aktorka też musiała wyglądać na urodzoną królową, tak więc Tamzin bardziej książkowa, a Clarke to już lepsza jako wymysł Benioffa :)

Dendroaspis_Polylepis

No dobrze że nie zagrała .To by była porażka .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dendroaspis_Polylepis

Książkowa Dany 10/10 poczytajcie nie tylko oglądajcie seriale ...

jacator74

to znaczy ,ze lepiej pasuje na książkową Dany niż Clarke??

Danio31b

Tak jest tak jest Pana bagno ten serial https://www.youtube.com/watch?v=wE-r6nUOYjE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones