Synnøve Macody Lund

7,1
1 956 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Synnøve Macody Lund

Trudno mi cokolwiek napisać o Niej jako o aktorce, bo widziałem tylko jeden film. Ale mogę po prostu stwierdzić, że jest bardzo piękną kobietą. Przez chwilę miałem nawet złudne wrażenie, że to Heidi Klum (albo dość dobra jej "kopia"), ale oczywiście to tylko mój błąd. Choć podobna różni się i trzeba przyznać, że ogólnie wypada nieźle. Pytanie tylko czy to piękny dodatek, czy prawdziwa aktorka.

srick.pl

Ciezko stwierdzic, bo widzialem tylko jeden film z ta pania... Jesli ktos widzial wiecej, prosimy o info... :D

Przemo__C.

Nie lubię takiego typu urody, dla mnie jest brzydka :( Ale do Headhunters pasowała idealnie.

Misae

Denerwujące to jest jak ludzie zaczęli ostatnio nadużywać słowa „brzydka”. Jesteśmy tak otoczeni pięknymi wyretuszowanymi twarzami że wystarczy np. niekształtny nos i już mówimy „brzydka”. Synnøve Macody Lundystarczy może nie być w czyimś typie ale typową brzydulą to zdecydowanie nie jest.

Misae

Nie ma brzydkich kobiet, wszystkie są piękne. Dzielą się tylko na te, które dbają o siebie i swoją urodę i na te, które w ogóle o to nie dbają.

kuakrzys

Piękna bzdura. Ładnie brzmi, ale to nie prawda. Są naprawdę brzydkie kobiety. Nie ma to jednak znaczenia. Wolę podział na te atrakcyjne i nie, bez wnikania, czy atrakcyjność wynika z urody czy np naturalnego czaru i inteligencji. Znam kilka bardzo brzydkich kobiet, z którymi mógłbym spędzić życie. Uroda to tylko jeden z elementów.

użytkownik usunięty
Woooo

jedną z nich jest twoja baba ciekawe co na to że są i inne z którymi chciałbyś spędzić życie?
jak cie dalej czytam tym większe przerażenie mnie ogarnia
nie wierze że są tak zepsuci faceci współczuje twojej żonie

Misae

To że Ci się nie podoba, nie znaczy, że jest brzydka. To piękna kobieta, jednak mi również jakoś nie przypadła do gustu. Kojarzy się z jakimś robotem o zbyt wyżyłowanych parametrach. Podświadomie człowiek myśli, że jest chłodna w dotyku. Nie zmienia to jednak faktu, że w swoim rodzaju jest piękna i gdybym spotkał ją np. na przyjęciu, pewnie straciłbym głowę.

Misae

hahaha brzydka :)
Zrozumiałbym gdybys napisał przecietna, ale słowo brzydka rezerwuje dla kobiet które strasza wygladem i odpychaja od siebie. Ta aktorka w moim odczuciu jest naprawede piękna i delikatna.Ma charakterystyczne rysy twarzy ale to dlatego ze pochodzi z Norwegii i rózni sie troche wygladem od słowian ;)
Życze nam wszystkim takich "brzydkich "kobiet ;)
p.s grała jeszcze w Seile sin egen sjø i The Big Picture

srick.pl

Zgadzam się. Jestem świeżo po obejrzeniu "Łowców głów" i od razu zwróciła moją uwagę jej uroda.

srick.pl

Bardzo atrakcyjna kobieta i tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones