Susan DowneyI

Susan Nicole Levin

7,8
354 oceny pracy producenta
powrót do forum osoby Susan Downey

Taka zwyczajna. W wyglądzie, w grze aktorskiej. Nie brzydka ani szczególnie nieuzdolniona, ale bardzo... zwyczajna. W ogóle nie pamiętam jej z filmów, w których grała. Brak charyzmy i siły przebicia. Nawet fakt, że jest żoną Roberta jakoś szczególnie nie pomaga jej się wybić ponad szare tło, mimo iż zapewnia jej role.

revira

Zapewnia jej role PRODUCENTA filmów, w których on gra?

revira

W jakiej grze aktorskiej? Nie możesz jej pamiętać z żadnych ról skoro jest producentka xd

sweetdreamshoney

Cholerka, może pomyliły mi się kobiety. Jestem pewna, że coś z nią widziałam, a może to był ktoś podobny do niej. Dlatego pisałam, że nie jakoś szczególnie pozbawiona talentu. Hm... Może to byłą żona innego aktora. Muszę poszukać tego filmu. Czy ona w niczym nie grała jako aktorka?

revira

Nie wydaje mi się ;) Downey poznał ją na planie Gothiki jako producentke i wg mnie niczym innym się nie zajmowała-:))

sweetdreamshoney

To możliwe, że jednak chodziło mi o inną aktorkę, która jest żoną sławnego aktora.
W takim razie mój błąd. Zwracam honor.

revira

Takich głupot dawno nie czytałem xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones