StingI

Gordon Matthew Thomas Sumner

7,0
1 483 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sting

Adamsa. Ale Sting tez tworzy bardzo dobra muzyke, niewiele mozna mu zarzucic.

użytkownik usunięty
fiamma

Ja uwielbiam Bryana Adamsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Też wolę Bryana, to mój Mistrzu, aczkolwiek i Sting ma wspaniałą muzykę. ;)

fiamma

Khem, no cóż :). Delikatnie mówiąc, w moim przekonaniu muzyka Adamsa jest dużo uboższa, a przede wszystkim zupełnie inna, niż twórczość Stinga. Chyba nie ma sensu porównywać tych dwóch muzyków. Muzyka Stinga to inspiracja wieloma różnymi kulturami i gatunkami muzycznymi. A Bryan Adams... sam nie wiem. To co słyszę w radiu nie jest specjalnie oryginalne i ciekawe. Ups, chyba jestem nieobiektywny ;).

Jaunty

A właśnie... To jest wielki błąd, oceniać muzyka po tym, co grają w radiu. W radiu grają chyba tylko ballady Bryana, dlatego większość myśli, że to taki grzeczny chłopczyk o miłości śpiewający. Posłuchaj czegoś chociażby z jednej z pierwszych płyt, pt. "Reckless" to zobaczysz, co potrafi. ;)

nensha

Kanada przeprasza za Bryana Adamsa :-D Skad to tekst? Kto wie?

Dman

Ja wiem. W opiniach pod BA ktoś tak napisał.
Ale co miało na celu przytoczenie tego?

nensha

Eee to cytat z South Park, ale poza tym sie wszystko zgadza :-/

fiamma

Rozumiem, że autor tego postu po prostu pomylił fora i tutaj dał wyraz swojego "uwielbienia" dla Briana Adamsa. Nie chcę w żadnym stopniu krytykować twórczości Adamsa (BTW bardzo go cenię - zwłaszcza za głos), ale zakładanie topicu o treści:"I tak wole Bryana" na forum o Stingu???? Po jakie licho się zapytam? Po prostu niedorzeczność, bo wydaje mi się, że to forum nie służy do porównywania Stinga z jakimś innym wykonawcą, ale chodzi przede wszystkim o postać Stinga. ech...

pendrago

Sting jest o wiele lepszy :D uwielbiam jego utwory

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones