Steve Buscemi

Steven Vincent Buscemi

8,1
36 126 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Buscemi

Czy Buscemi grał w jakichś filmach główne role? Z filmów, które z nim obejrzałam najwięcej go jest w Ghost World, a tak to kelner. Jeszcze Norther Winslow w Dużej Rybie, ale tam jeszcze mi go mało. Podajcie tytuły gdzie jest go jak najwięcej.

BabyM

Serial Zakazane Imperium i w Wściekłych Psach dosyć dużo go jest.

kalosz23

Zakazanego imperium nie widziałem, ale we Wściekłych Psach faktycznie jest go dużo. Co do głównych ról... nie pamiętam aby gdzieś zagrał taką rolę albo po prostu takowego filmu nie widziałem. Jest go też sporo w Con Air (charakterystyczna i wyrazista rola, scena jak go odkuwają z łańcuchów pyła parę razy parodiowana, można ją śmiało nazwać kultową ), no i w filmie Fargo jest głównym czarnym charakterem.

A tak w ogole, dopiero teraz się dowiedziałem, że był jednym z reżyserów serialu Oz i Rodzina Soprano, widzę, że jako reżyser też sobie niezle radzi :)

BabyM

Steve Buscemi grał główne role przeważnie w filmach niezależnych np. In the soup, Parting Glances, Delirious i paru innych.

BabyM

w Interview jest go 99% czasu, wszak to film w jego reżyserii

Pauleta

I jeden z nielicznych filmów gdzie nie umiera i gdzie gra ważniejszą rolę.

BabyM

+ niewymienione wyżej Trees Lounge, Living in Oblivion.. a i świetna, charakterystyczna rola w Big Lebowski. polecam

BabyM

Gościa kojarzę jako aktora od mało ważnych ról i pewnie reżyserzy też o nim tak myślą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones