Stephanie Corneliussen

7,6
1 822 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stephanie Corneliussen
cripticul

Piękna kobieta i bardzo dobra rola.

cripticul

Zdecydowanie przyciąga uwagę.

cripticul

Idealna. "Żenię się z miejsca" ;-)

cripticul

Miała zagrać zimną "psychosu*ę" i to zrobiła.

Co nie zmienia faktu, że jej chomiczy ryjek (aż musiałem sprawdzić czy nie jest siostrą aktora grającego Louis'a Litt'a w Suits) jest wystylizowany na Angelinę Jolie

dudi_filmweb

Dziwne skojarzenie, właśnie bardziej pasuje na młodsza siostrę Angeliny.

cripticul

Jezu, co za piękna kobieta.
W serialu jakim językiem oni rozmawiają? Duńskim? Szwedzkim?

adeater

gdzieś piszą, że w duńskim i to ponoć tak niewyraźnie, że Duńczycy mają problem ze zrozumieniem.

Matrux

Tyrell mówi w języku szwedzkim, ona po duńsku :)

cambridgexoxo

A myślałem że szprechają po duńsku - ponoć jeden z najtrudniejszych języków na świecie przy którym polski może się schować :-)

borsuk96

Duński wymaga sporo wytrwałości i ichniejsza wymowa jest naprawdę ciężka do ogarnięcia, ale nie powiedziałbym , że jest trudniejszy od polskiego. Najgorsza jest w/w wymowa i to , że Duńczycy mówią bardzo szybko i niedbale przez co ciężko oddzielić od siebie słowa i wszystko wydaję się takie ''zlane''. Szwedzi mają na to nawet prześmiewcze powiedzonko dotyczące duńskiego - "spotta ut gröten" , które oznacza mniej więcej , aby opróżnić buzię zanim się ktoś odezwie (dosłw. wypluj owsiankę). :]

adeater

Chyba powariowaliście.. Ta napompowane usta to oznaka piękna?!

Czas umierać..

IreuN

Czas umierać kiedy widzisz tylko usta w całej roli.

cripticul

@adeater Nie powiedział "piękna rola" tylko "piękna kobieta".

IreuN

A kobieta to tylko usta? Poza tym jak by Cię dopadła to nie oparłbyś się ;)

użytkownik usunięty
cripticul

Jeżeli oceniać Ją tylko i wyłącznie po roli w "Mr. Robot" to przede wszystkim świetna aktorka(dopiero potem "piękna kobieta" itp).

Zagrała wredną sucz perfekcyjnie

cripticul

scena jej rozmowy z Elliotem pod domem z 10 odcinka to majstersztyk + ta przeszywajaca muzyka. Zna ktos tytul ?

plone

Ja na tej scenie się śmiałam, bo zagrała tak jakby chciała, a nie mogła. Ale to tylko moim zdaniem.

plone

dokładnie, wyglądała tak jakby chciała go rozszarpać jak dziki kot ale się wstrzymywała.

cripticul

piękna i psychodeliczna!

MichaelTerran

https://media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/1nQTDvZXTdC9kI4roC0hzg8FypQ/fit -in/1024x1024/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-/2016/01/30/745/n/1922398/8fc 7019da13d7328_GettyImages-507521916/i/Pictured-Stephanie-Corneliussen.jpg

cripticul

Jak Angelina Jolie

cripticul

Plastikowy lachon z napompowanymi ustami. Nie mogłem się doczekać aż zniknie z tego serialu, irytowała mnie jej gęba i zachowanie. Dobrze, że zarobiła kulkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones