Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

jej głos ;)

użytkownik usunięty

cudowny jest ;) chodzi o ta charakterystyczna chrypke oczywiscie :) moglabym jej sluchac bez przerwy :) i nawet calkiem niezle gra ;) w pogodzie na milosc jest niesamowita ;) ale to moze przez role jaka dostala ;)

chyba zartujesz..... jak ja neiznosze jej glosu.... w ogole fatalna aktorka te jej wymuszone miny fuj

Głos ma faktycznie fajny, poza tym wspaniała aktorka. No i oczywiście przepiękna!! W zyciu nie widziałam ładniejszej dziewczyny...

monikaa04

Sophia ma super głos :) nie taki ''słodki'' dzięki Bogu xD I również uważam, że jest najpiękniejszą kobietą na świecie :) I posiada oczywiście talent :)

MartaS1507

Według mnie ona jest prześliczna,głos ma świetny i ta chrypka.A w "Pogodzie na miłość" Brooke,którą gra jest moją najcudowniejszą i najfajniejszą postacią.Lubię ją.

plistek43

Rzeczywiście jest najpiękniejsza!!! A głos ma świetny :) Właśnie zaczęłam dla niej oglądać '' Pogodę na miłość'' i jest tam zajebista! Jej postać jest bardzo barwna i urocza, a Sophia ma duży talent :) Poza tym serial mi się spodobał :)

głos charakterystyczny- podoba mi się ;d do tego ten jej pieprzyk i słodkie dołeczki :D

dymas23

oooo zgadzam się! głos, mimika, dołeczki, czego można więcej chcieć!

jej głoś <3333333333 ubóstwiam :)))

pyssa

głos piękny, ale gra aktorska niesamowita

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones