Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

Jak można zaniżać aktorowi średnią skoro nie widziało się ani jednego filmu,w którym zagrał??!! Tak robią tylko dzieci 13-letnie... Skoro Sophia znalazła się na tak wysokim miejscu to chyba o czymś świadczy.Jeżeli widzieliście film z nią i uważacie że jej gra niczym nie zachwyca to sobie głosujcie i dawajcie 1 czy 2 ale po co zakładac takie tematy jak widziałam poniżej??To jest chore. Widziałam wszystkie filmy z Sophią i oczywiście wszystkie odcinki OTH i uważam że z całej obsady jest najlepszą aktorką. Widać to po filmografii bo chociaż jest krótka to zawiera różne gatunki filmów. Dlatego Sophia sprawdza sie bardzo dobrze w horrorach i w komediach.Zastanówcie się czasem zanim założycie tak beznadziejne tematy

Katie17

Z jedną częścią postu się zgodzę. Może Sophia nie zasługuje na baaardzo wysokie miejsce, ale dawanie pałek, komuś kogo gry w życiu się na oczy nie widziała, jest, imo, niepoważne. Skąd możecie wiedzieć bez naocznego poznania gry, czy ktoś jest rzeczywiście miernotą. Zobaczcie cokolwiek, a jeżeli potem stwierdzicie, że dana osoba dalej zasługuje na pałę, to spoko. Przynajmniej będzie to czymś poparte niż tylko świętym oburzeniem "Jak ona może być wyżej od X, Y i Z" (oni z pewnością nie mogą z tego powodu spać po nocach i płaczą po kątach).

Co do filmów Sophii - większość recenzji o niej bardziej skupiała się na tym, jak sexy wyglądała, niż na tym jak grała :P Takie hollywoodzkie filmidła.

justyssia

To sie sprawdza recenzje nie na plotek. pl Według mnie Sophia jest wszechstronna aktorka i to ze zagrala w serialu dla mlodziezy [ oczywiscie w ktorym grala swietnie potrafila zagrac wszystko] to nie oznacza ze mozna ja skreslic. Jesli ktos jest taki do niej zle nastawiony niech sb obejrzy 3 odcinki z OTH , a potem Autostopowicz i niech sie potem wypowie.

Alex555_filmaniak

A wyobraź sobie, że ja te recenzje czytałam nie na Plotku, lecz na zagranicznych portalach. Może nie były to jakieś wysublimowane sfery, ale jakiś tam poziom miały. Zresztą nie ma co się oburzać, jakby Sophia nie chciała, to by się nie dała eksploatować w ten sposób (mam na myśli konkretne, sugestywne sceny). Zresztą właściwie recenzja to tylko recenzja. Coś tam mówi, ale liczy się osobisty odbiór. Pewnej grupie podobała się np. jej gra w OTH, a ja oglądałam całość i podobały mi się w jej wykonaniu tylko pojedyncze odcinki, i żadne peany nie sprawią, że przekonam się do jej sztandarowego cryface czy mrugania powiekami sto razy na sekundę. To, że był to serial młodzieżowy, nie ma akurat dla mnie żadnego znaczenia. Nie patrzę na gatunek, lecz na wykonanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones