Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

Według wszystkich fanów cyklu książek Richelle Mead "Akademia Wampirów" , jest
bezsprzecznym numerem jeden do roli Rose Hathaway! Razem z Benem Barnes'em jako
Dymitrem! Nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli:)

klaudiaaa90

Czy ja wiem, ona trochę za stara już jest, przecież Rose w 1 części miała tylko 17 lat :D Ben Barnes pasuje, ale do roli Rosemarie potrzeba kogoś innego;)

użytkownik usunięty
Pecia15

Zgadzam się z Pecia15

a Selena Gomez?

adamstencli

też o niej pomyślałam (jednak uważam, że najbardziej do tej roli nadaje się Odette Yustman), jakoś nie pasowałaby do dorosłego, dojrzałego Barnesa

more_than_a_woman

Wydaje mi się, że Sophia Bush, choć ma 29 lat nie wygląda na tyle...A przy okazji ma swietny kolor oczu i włosów.Jeśli nie ona to Odette Yustman.Za to Dymitr jest tylko jeden - Ben Barnes.

P.S.Ogółem w tej ekranizacji nie chciałabym zobaczyć żadnej gwiazdki Disney'a. Rose wtedy nie byłaby postacią realna. Przynajmniej mnie się tak wydaje :)

adamstencli

Selena Gomez? Proszę Cię... W ekranizacji tak dobrej książki nie chciałabym widzieć gwiazdki disneya...

Hazine

"tak dobrej książki"??
proszę cię..

theVoxPopuli

Tobie może się ta książka nie podoba, ale bez przesady, żeby zaraz w ekranizacji obsadzać w roli gwiazdkę Disneya, której brak talentu aktorskiego...

klaudiaaa90

Jest idealna do tej roli..przecież nie wygląda na 30 lat! A razem z Benem Barnes wyglądają jak Rose i Dymitr, ja też nie widzę innej aktorki do tej roli ;)
P.S.
Selena Gomez - absolutnie nie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones