Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

...od 3 sezonu OTH mam nieodparte wrażenie, że jest podobna do Natalii Oreiro. Nie mówię, że są identyczne, ale mają całkiem podobne twarze. I obie są bardzo piękne.

nathalie_paradis

:) zabawne
W trzecim sezonie w jednym momencie Sophia przypomniała mi bardzo Natalię - podczas przyjęcia, kiedy przebrała się za diablicę. Natalia zdaje się lubić taki ostry image i czerwień.
Ogólnie nie są bardzo do siebie podobne, ale: mają bardzo zbliżony typ urody ( ciemne włosy, jasna cera, chyba zielone oczy?), poza tym są niezwykle charyzmatyczne ( przynajmniej na ekranie), no i tak BTW obie bardzo lubię:))
Pozdrawiam:)

nathalie_paradis

Muszę powiedzieć, że często oglądając ją w OTH miałam takie samo wrażenie. Nie chodzi tylko o typ urody w sensie koloru włosów czy oczu, ale też o rysy twarzy. Moim zdaniem rzeczywiście są dość podobne i piękne:)

Nifredil87

a wg mnie jest podobna do Myszki Mickey ;p i nie żartuje

Nifredil87

ja to skojarzenie miałam od samego poczatku OTH, w innej roli jej nie widziałam, ale tu jest strasznie podobna do Oreiro:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones