Sofia Coppola

Sofia Carmina Coppola

7,6
1 957 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Sofia Coppola

czy to jest jakas rodzina Francisa Forda Coppoli????????????????????

Vito

Tak. Sofia jest córką Francisa Forda Coppoli i kuzynką (!) Nicholasa Cage'a

Alienka

No właśnie, bo Niolas Cage wcześniej nazywał się Nicholas Kim Coppola! Ale jak widać zmienił tożsamość :D I jest wnukiem F.F. Coppoli... Ale Sofia Coppola jest raczej ciotką Nicolasa niż jego kuzynką!!! Bo Nicolas Cage jest wnukiem Francisa Forda Coppoli, a Sofia Coppola to córka F.F. Coppoli... Rozumiecie?

MegaTM

Chyba sama nie rozumiesz tego co żeś napisała ;-) Nicholas Cage jest bratankiem FF Coppoli (czyli synem brata FF Coppoli, Augusta Coppoli), nie zaś jego wnukiem! Dziadkiem Cage'a jest inny wielki z klanu Coppoli - Carmine (kompozytor, ojciec FF i Augusta).
Sofia Coppola dla Cage'a jest natomiast kuzynką - siostrą stryjeczną (czy cioteczną, jak kto woli).

Ale hipoteza, że Sofia jest dla niego ciotką jest ciekawa - wychodziłoby że ma rodzeństwo o jakieś 20 czy 30 lat od siebie starsze (skoro Cage jest starszy od niej o, zdaje się, 7 lat, a ma być jej siostrzeńcem) ;-)

katrol

ja mam siostrzenice mlodsza o 4 lata wiec to nie dziwne ;]

Nevilleness

Chodziło o to, że twoja siostrzenica młodsza od ciebie o te 7 lat może być, ale starsza to już raczej nie ;]

użytkownik usunięty
Lady_Snape

Możebyc. moja kuzynka ma wujka młodszego od siebie. To już zależy tylko od chęci rodziców :P.
Ale rozumiem o co ci chodzi to jest nieco dziwne ale tak jest.

PS. Mam też kolezankę z młodszym od niej wujkiem :P

Mylicie się, tak naprawdę Sofia jest córką tego księdza z Ptaków ciernistych krzewów (dlatego miała juz takie wtyki na stracie i mogła zagrac w Ojcu Chrzestnym), natomiast Cage to nieślubne dziecko Muldera i Skaly z Archiwum X (jako ciekawostke dodam że, został on poczęty na statku kosmicznym po tym jak Mulder i Skaly zostali uprowadzeniu przez obcych w celu prowadzenia na nich rozmaitych eksperymentów o podłożu seksualnym) naprawdę!

byniek

ja mam wujka 2 lata młodszego. bo dzidek ma druga zone i poczeli tego wtretnego głupa jak miałam dwa lata.

ja mam wujka który jest ode mnie 4 lata młodszy

tomimar_2

a ja mam mnóstwo kuzynów, ale chyba żeden z nich nie jest moim wujkiem...

Marian_12

A ja mam wnuka młodszego od siebie o całe 5 lat

marmoth

Wnuka? :O :O :O

A podobno Sofia Coppola jest w jakimś stopniu spokrewniona z aktorem Nicolas'em Cage'em.

Agatkiee

ale jesteście debile zoska to moja kuzynka. Nicolas

Nevilleness

mam 3 młodsze ode mnie ciotki. Córki siostry mojej babci.

Vito

ja mam Ciocie starszą o całe 5 miesięcy ;D pozdro xD

aduula

a ja mam dziadka młodszego odemnie o 30 lat :P

Vito

umiesz czytac??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones