Sofia Coppola

Sofia Carmina Coppola

7,6
1 957 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Sofia Coppola

wlasnie obejrzalem "miedzy slowami" wielkie kino, mistrzowska rezyseria, ale ten talent ma we krwi odziedziczony pewnie po Francisie.. chcialo by sie rzec niedaleko pada jablo od jabloni

Buahah "miedzy słowami" to gniot jakich mało .. praktycznie nie da sie tego ogladac. Film jest nudny i opowiada o niczym.

Pidzamka

Po prostu jesteś za głupia na ten film.

użytkownik usunięty
doorshlaq

a ten wraz swoje

"Wraz swoje"? Po jakiemu to? Jeśli znowu chcesz trollować, uprzedzam, że nie mam ochoty na kłótnie z prostakami, którzy nie dorośli do "Między słowami".

użytkownik usunięty
doorshlaq

tak, tak wiem wszyscy są głupi tylko ty jesteś najmądrzejszy

A gdzie tak napisałem? :O

użytkownik usunięty
doorshlaq

forum katedry

Nie napisałem tam ani jednego zdania, które mogłoby tak sugerować. Każdy może to sprawdzić, więc nie kłam.

doorshlaq

Ej doorshlaq skoro zwracasz taką uwagę na pisownie (pewnie ze słownikiem piszesz) to się zapisz na polonistykę . Kolejny wielki dorosły się znalazł co ocenia filmy z lat 90 na 10. Wydaje wam się że jak coś takiego ocenicie wyżej niż te waszym zdaniem najnowsze gnioty to jesteście fajni?? Macie rację wydaje wam się. ;p

Darkadi15

Oceniam na 10 te filmy, które uważam za dobre. Nigdy nie patrzyłem na daty ich powstania. Zauważ, że oceniłem tak też filmy z lat 70., 50., 80. i z XXI w. Nie wiem, o co ci chodzi. Ty oceniasz filmy wg daty ich powstania czy co? Gdzie napisałem, że nowe filmy to wyłącznie gnioty? Rozumiem, chciałeś się doczepić, ale trzeba z sensem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones