Sofia Coppola

Sofia Carmina Coppola

7,6
1 957 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Sofia Coppola
Pseudoautochton

ogladaj filmy akcji jak nie lubisz dramatow. nie rozumiem ludzi jak ty, najpierw wybierasz film, ktory z zalozenia nie ma porywajacej akcji a potem dajesz 1/10 swietnemu rezyserowi.

dz39

uwielbiam dramaty, ale dramatem w tym przypadku jest twórczość tej pani

Pseudoautochton

Nie jest tak źle

Pseudoautochton

Widze że nie masz najmniejszego pojęcja o dramatach skoro filmy Sofii ci się nie podobają

Pseudoautochton

To prawda, że jest mistrzynią nudy. MISTRZYNIĄ. To czysta sztuka stworzyć w filmie klimat nudy - klimat, nie nudny film ogółem. Pokazać w ten charakterystyczny sposób że bohater nie wie co ma ze sobą zrobić, nie wie co robić. Oczywiście, to tylko jeden ze sposobów odbierania jej twórczości. ;) W pewnym sensie rozumiem Twój ból.

bubble_factory

Oj chyba zbyt gloryfikujesz ten rodzaj nudy, wydaje mi się że to po prostu zwykła nuda, ta która zamyka powieki i która powoduje że uwaga i myśli podążają w inną stronę ;)

bubble_factory

Jak się kur** nudzisz to oglądaj filmy akcji de**lu

Pseudoautochton

Uwielbiam jej nudy. Jej filmy mają drugie dno. Można oglądać je wielokrotnie i odkrywać na nowo. To jest piękne i niepowtarzalne Są tacy , dziwni ludzie, szukający czegoś "pomiędzy słowami" i Sofia adresuje filmy właśnie do nich.

jak się nie podoba, zawsze można wyjść z kina, wyłaczyć tv.

a dla szukających dreszczy emocji mam radę:
żeby życie miało blask
wyskocz z mostu, zdejmij kask :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones