Skyler Samuels

Skyler Rose Samuels

6,6
2 145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Skyler Samuels

Dobrze by było gdyby powstała już osobna strona serialu "Nine lives of Chloe King", dlatego mam prośbę do filmwebu o jej założenie. Pojawia się wiele nowych seriali, a na portalu nie mają swoich stron, więc nawet nie ma gdzie ich ocenić czy skomentować. Trochę to przypał, że portal będący niby największą bazą filmów jest tak bardzo w tyle za nowościami.

Emeraldine

W jakim tyle już 29 września 2010 pisano o nowych serialach a 1 lutego 2011 opisano nowe seriale dokładnie.
jeszcze tylko podstron nie ma ale na pewno już się tworzą:)

Natalia16191

Dzięki za odpowiedź. Wiem, że pisano o nowych serialach ("Teen Wolf", "Heart of Dixe", "Ranger" itd.) ale tylko w notkach z newsami. Brakuje mi bardzo podstron, bo czasem chciałoby się coś sprawdzić (chociażby obsadę) a nie ma gdzie.

Emeraldine

A gdzie widziałaś serial?
Ja dziś Switched at Birth oglądałam, też szukałam żeby zobaczyć co to za serial i na tą propozycje trafiłam:)
A mam niedosyt bo mi się wszystkie seriale pokończyły i na jesienna ramówkę dopiero będą :/

Natalia16191

Teraz na wszystkie lepsze seriale trzeba czekać do września. Nawet moja ulubiona "Gra o Tron" się kończy. A "Nine lives of Chloe King" leci w USA na ABC Family, ale już można sobie ściągnąć pierwszy odcinek z netu. Napisów na razie nie ma, a Grupa Hatak się na razie nie kwapi do tłumczenia.

Emeraldine

Napisy już są :)

Emeraldine

Tez czekam na stronę z Nine lives ... .Mam nadzieje ze pojawi się jeszcze przed końcem czerwca .A po za tym to pilotażowy odcinek był zachęcający

idealny

wiadomo już może kiedy pojawi się kolejny odcinek?

Maksis

Wczoraj był 2 odcinek, a trzeci będzie za tydzień :)

Emeraldine

dzięki

Emeraldine

Podstrona istnieje już jakiś czas, ale o nieco skróconym tytule... Poprawiałam go, lecz już od ponad 2 tygodni oczekuje na akceptację.
http://www.filmweb.pl/serial/Nine+Lives-2011-600363

vondis

Faktycznie jest jeszcze niemal pusta, ale może administracja filmwebu się ruszy i zadziała w tej sprawie.

vondis

gdy ta strona bd już funkcjonować , to mógłby ktoś mi dać znać , proszę

vondis

dość kiepsko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones