Sissy Spacek

Mary Elizabeth Spacek

7,9
8 368 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sissy Spacek

Uoeee.......pamiętam ją z filmu badlands i carrie i jest paskudna.....piegowata, dopiero jak makijażu nałoży to wygląda jako tako.

sitrej

Jak dla mnie jest po prostu charakterystyczna. I dobrze, bo aktor powinien taki być. Role w Badland i Carrie zagrane znakomicie. Jest stworzona do takich ról :)

Gutman

To prawda. Jest wielu takich aktorów z charakterystycznymi cechami urody, dzięki temu są zapamiętywalni :) poza tym, w CARRIE ta aktorka zagrała super, i dla mnie, nie wiem, ile wersji tego Kingowego horroru by nakręcili, żadna aktorka nie przebije w tejże roli Sissy Spacek.

sitrej

Mi w "Carrie" naprawdę się podobała. Nie była nigdy pięknością z magazynów o modzie, ale w tym filmie akurat wyglądała po prostu ładnie. I świetnie zagrała. Gorzej z samym filmem, który nie przypadł mi specjalnie do gustu (jak każdy na podstawie Kinga).

al_jarid

W Carrie mi się podobał miała fajne ciałko może ciut za chuda była ale ogólnie ciałko sympatyczne a to że nie jest piękna no cóż nie każdy może być tępym plastikie czasem ktoś braki w urodzie nadrabia charakterem , zanim kogoś ocenisz tylko po wyglądzie pokaż siebie bo może okazać się że też do pięknych nie należysz .

sitrej

Wygląda trochę jak Jakson. Ten nos...

sitrej

....nie wiadomo śmiać płakać czy litować się nad Tobą.

sitrej

może piękna nie jest ale ma w sobie to "coś"uważam że w swojej urodzie najpiękniejsza!

sitrej

Piękne kobiety zostawmy mężczyznom bez wyobraźni.

sitrej

Haha, dobre :) Pewnie fan "pięknych" kobiet tzw full pakiet - solarka, hybrydy, rzęsy, doczepy, zrobione brwi i "delikatnie" poprawione usta :)

sitrej

A właśnie, że piękna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones