Sissy Spacek

Mary Elizabeth Spacek

7,9
8 359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sissy Spacek

Ona jak zagrała Carrie to miała 27 lat, ta aktorka co gra w remaku Carrie jest od oryginalnej Carrie aż o 11 lat młodza mogli wziąść trochę starsza aktorkę np. Emme Stone,ona bardziej by pasowała do roli Carrie niż Chloe Grace Moretz.

karpiok23

Jakoś trzeba promować młode "gwiazdy".

ZiD0

No ale zauważyłeś że wzięli do tego filmu za ładną aktorke

karpiok23

Może obecnie nie ma brzydkich młodych "gwiazd". :) Emma Stone by pasowała wg Ciebie? Zresztą w książce Carrie chyba nie miała nawet 20 lat.

ZiD0

Miała 15 lat Carrie w książce no Stone bardziej by pasowała od chloe.Najlepiej by było jak by wzięli do roli Carrie Saoirise Ronan,ona za ładna nie jest ale nadrabia to dużym talentem aktorskim.

karpiok23

Zgadzam się z Twoją propozycją. Niestety to nie użytkownicy filmwebu decydują, kto dostanie rolę, lecz wytwórnia... I co poradzisz.

PS Emma byłaby za ładna, nie pasuje. :P

ZiD0

No Emma jest ładna ale w komedi Króliczek zrobili jej taką charakteryzację że wyglądała jak brzydal.No niestety użytkownicy nie decydują kto w czym ma grać,niedługo zobaczymy jak im wyszedł ten film.

karpiok23

Masz u mnie plusa za uwzględnienie Saoirise Ronan, panna Moretz jest wprawdzie równie genialną aktorką, ale nie pasuje z urody do książkowego oryginału. Gdyby chociaż postarano się o jakąś właściwą charakteryzację...

karpiok23

Bardziej od Ronan pasują mi siostry Fanning.

karpiok23

Jak dla mnie Moretz jest za ładna do tej roli ale lepiej ona niż ta z orginału na którą nie mogłem patrzeć gdy wywalała te gały z przerażenia i złości. Emma (również bardzo ładna) lepsza ale teraz większość aktorek jest ładna więc ciężko wybrać.

AnthonyCole

No ale Saoirse Ronan ta z Intruza bardziej by się nadawała nie grzeszy urodą ale ma talent aktorski i urodę wskazaną do roli Carrie.

karpiok23

Co do urody to ani to zajebi*te ani chujo*e więc spoko, a w filmach jej nie widziałem więc ocenić aktorstwa nie mogę

karpiok23

Rany, myślałam że miała w tym filmie co najmniej 18 lat, ale 27?! Zdziwiłam się

Claudia_9513

No troche przesadzaja nie raz np.Aubrey Plaza w filmie Do zaliczenia miala 31 lat a grala 17 latke.

karpiok23

W ogóle w tym filmie aktorzy grający licealistów wyglądają staro i taki też są.

karpiok23

Emma Stone byłaby za ładna do tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones