Simone Ashley

Simone Ashwini Pillai

6,7
1 634 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Simone Ashley

Simone Ashley pojawi się w drugim sezonie Bridgertonów jako Kate Sharma, czyli główna bohaterka i ukochana Anthony'ego Bridgertona :)

Południowo Azjatycka aktorka w takiej roli... Bridgertonowie to spełnienie marzeń wszystkich POC którzy kochają produkcje historyczno-kostiumowe. :))

isobel

Nie pasuje mi ten casting, inaczej wyobrażałam sobie Kate. Bardziej by mi pasowała do roli Sophie jako wybranka Benedykta. Ale lubię ją w "Sex Education" może w Bridgertonach będzie ok. Bardziej mnie wkurza zmiana nazwiska i to,że do roli jej siostry wybrano podobną aktorkę. A o to chodzi,że one się bardzo różniły i w wyglądzie i w charakterze.

isobel

Simone Ashley położyła ten sezon Bridgertonów. A może tak rola była tak źle napisana.

isobel

Piękna, wysoka, świetna figura. Bardzo pasowała do Anthonego:) Bardzo podobał mi się 2 sezon - właśnie dzięki niej i Anthonemu:):)

nan_s

prawda?! nie mogę przestać się zachwycać tym jak doskonale dobrali Kate dla Anthony'ego :) chemia między aktorami jest niesamowita.

isobel

Mnie aż skręcało, kiedy czekałam na ich pierwszy pocałunek:)!!!

nan_s

mnie też!

jest wiele opinii na temat tego, że ten sezon był nudniejszy , bo jest mniej seksowny, ale właśnie to co szczególnie mnie zachwyciło w drugim sezonie to chemia między Kate i Anthony'm. te wszystkie spojrzenia, prawie pocałunki i napięcie sprawiało że aż skręca w oczekiwaniu na pierwszy pocałunek. :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones