Simon Helberg

Simon Maxwell Helberg

8,5
8 749 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Simon Helberg

Grając w Teorii Wielkiego Podrywu cięgle ubiera golf, wiecie dlaczego?

CzerwonyPazdziernik

bo ma taki styl :)

CzerwonyPazdziernik

pewnie zabieg celowy. Sheldon nosi bluzki z długim rękawem na to t shirty, Leonard ma zawsze koszule i kurtkę, a hindusek nosi koszule i na nią założony sweter. Ubiór każdego z nich to znak rozpoznawczy, żeby ich nie mylić ;)

wyszka

to ma sens, dzięki

wyszka

Trochę cię poprawię Wyszko, bo Sheldon nie nosi koszulek na bluzkach tylko specjalne bluzki które tak wyglądają. I to chyba nawet nie są bluzki tylko tak zwane longslave'y :P.

baczekkk

to ma sens :D

wyszka

ubiera się w ten sposób bo ma podgardle i gdyby nie miał na sobie golfu to jego profil twarzy by zanikał

kielec

to ma sens ;]

baczekkk

Oglądałam dziś na CC Teorie Wielkiego podrywu, nie pamiętam który sezon 5 lub 6. Akurat leciał odcinek w którym Sheldon w panice się rozbiera i co ciekawe najpierw zdjął koszulkę z krótkim rękawem pod którą miał bluzkę (koszulkę ) z długim rękawem, którą też zdjął ale mniejsza o to :)

wyszka

zawsze mnie to irytowało, musicie (lub nie) mi to wybaczyć
bluzka - górna część stroju kobiecego lub dziecięcego, luźno okrywająca tułów, noszona do spódnicy lub spodni
Longslave, czy też koszulka z długim rękawem.
Pozdrawiam :)

edi_nie_oglada_filmow

Longsleeve jak już, sleeve to rękaw a slave to niewolnik :D

DoomedMistress

Jak się kogoś poprawia to poprawia się poparawnie. Słuszna uwaga ;) (błąd zamierzony, dostrzeżony <-)

DoomedMistress

A może chodziło mu o długiego niewolnika?

wyszka

Leonard zawsze ma koszulę i kurtkę? Od kiedy? Wg mnie najczęściej zakłada zwykły podkoszulek a na to bluzę z kapturem, ew. kurtkę.

szarobury1321

To nazywa się czepianie szczegółów. :P

wyszka

To się nazywa uściślanie, nie pisz "zawsze" skoro nie jesteś tego pewna ;)

CzerwonyPazdziernik

jego zmiłowanie do golfów ,wynika z tęsknoty za napletkiem.

użytkownik usunięty
binioll

oooo tym nie pomyślałam

użytkownik usunięty
binioll

to ma sens

CzerwonyPazdziernik

W którymś odcinku padł przecież komentarz, że te golfy to wynik pozbawienia napletka.. ;-)

lo__

to ma sens :D dzięki

CzerwonyPazdziernik

a nie dlatego, ze jest fanem Star Treka a tam noszą cos w rodzaju pólgolfa pod kombinezonem? On sam w jakims odcinku mówi, że to PÓŁGOLF - tylko taka nakładka na szyję, nie cała "bluzka".

CzerwonyPazdziernik

"To jest gors" :D

CzerwonyPazdziernik

"Teoria Wielkiego Podrywu" czerpie wiele postaci z kreskówki "Laboratorium Dextera", Penny to odpowiednik Dee Dee, Leonard to Dexter, Sheldon to bodajże Mandark itd. Howard jest odpowiednikiem Douglasa, który na plakacie jest przedstawiony właśnie w golfie :) Ogólnie plakaty są CELOWO bardzo podobne, wystarczy sprawdzić na google grafika.

Ziutencja

OMG faktycznie! Wielkie dzięki za taką ciekawostkę :D

Ziutencja

Super ciekawostka !

CzerwonyPazdziernik

i zawsze przy tym golfie ma przypinkę z kosmitą

Hazel_Haze

Leonard najczęściej chodzi w szlafroku i skarpetkach :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones