Simon Helberg

Simon Maxwell Helberg

8,5
8 698 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Simon Helberg

Niezastąpiony w roli młodego, aspirujacego pianisty. Jego mimika, gestykulacja, sposób chodzenia i modulacja głosu to spektrum zalet, bez których nie powstałaby tak cudowna, wiarygodną postać. Nie przyćmił go nawet talent samej Maryl Streep. Moim zdaniem stanowił jej idealne dopełnienie.

grajwto

Zgadzam się, życzę mu nominacji do Oscara za rolę drugoplanową. Był świetny.

grajwto

Fantastycznie zagrana postać! Swietna mimika,, intonacją głosu , dżwięki które z siebie wydobywał, gesty...rewelacja! no po prostu brakowało mi oczu :) nie wiedziałam na kogo patrzeć :) Poszłam na Meryl Streep i Hugh Granta i nie zawiodłam sie, ale Simon Helberg i jego Cosmo to rewelacja i ogromna frajda dla oglądających film :) Ja również życze mu nominacji do Oskara :)

lucy09_fw

popieram, fantastyczny!

grajwto

Prawda, świetny był.

grajwto

Znałam go tylko z roli Howarda z sitcomu, więc jak go zobaczyłam w tym filmie, to niemal spadłam z krzesła. Rewelacja! Nie sądziłam, że jest tak dobrym aktorem. Zdecydowanie należą mu się brawa

grajwto

Trzeba przyznać że to był świetny castingowy wybór i być może duża w tym zasługa, że zwyczajnie świetnie wpasował się w rolę, ale jasno należy powiedzieć - wypadł fenomenalnie, a zagrać postać w towarzystwie Meryl Streep (która jako Florence również była znakomita) i nie zblednąć przy tym - to bądź co bądź wymaga talentu. :) Facet był fenomenalny :)

grajwto

rewelacyjne zagrane!

grajwto

Współczesny Charlie Chaplin. Ten sam talent, taka sama klasa. Geniusz.

grajwto

Pełna zgoda . Ta rola była godna oscara.

grajwto

widać, że ten aktor po prostu świetnie czuje muzyczne tematy. własnie go obejrzałem w 'annette' gdzie grał dyrygenta i jestem zachwycony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones