Simon CowellI

Simon Phillip Cowell

6,9
240 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Simon Cowell

...jakby chciał i jakby się wydawało. Brytyjczycy i Amerykanie sądzą, że jest tak bardzo srogi. Wojewódzki miał w "Idolu" o wiele ostrzejsze i zmyślne uwagi, niż Cowellowe uwagi typu: "jesteś do bani" czy "to było okropne". Inna sprawa to "Idol Światowy", gdzie Wojewodę zjadły nerwy i brak umijętności angielskiego. Ale jestem pewien, że gdyby zestawić wypowiedzi obu panów (z "Idola" o innych programach nie wspominam) to Kuba wyszedłby zwycięsko jako ostrzejszy i ciekawiej "atakujący" juror.

P.S. Zaznaczam, że nie jestem jakimś wielkim fanem Kuby. Piszę to co widzę.

ProF_A_N_

Oglądałeś chociaż którąś z serii AI?
Mieszkałem w Stanach dwa lata... i obejrzałem w całości 5.
Nie jest prawdą to, że Simon mówi tylko tego typu uwagi "You are the worst singer i've ever heard." Czasem pojedzie nieźle po rajdach. I ludzie mają do niego... jakiś respekt. A nie jak Wojewódzki. W gębie jest mocny ale każdy może po nim pofrunąć jak ze chce.

ProF_A_N_

ogladalam kilkanascie odcinkow AI i naprawde gosciu potrafi dowalic. Kuba przede wszystkim ma beke ze swoich wypowiedzi a Simon z powaga przekazuje fakty.

Headey

a poza tym jest boski :))

ProF_A_N_

Nieraz słyszałem jak niektórzy mówią, że to odpowiednik Wojewódzkiego, ale to bzdura. Kuba wiedział, gdzie jest i, że programy rozrywkowe "potrzebują szoł" i takie robił. A Simon stara się być poważny(podkreślam stara się), a także krytyczny. Chociaż powiem, że w tej krytyce jest przesadny. Zaznaczam, ze oglądałem trzy może cztery edycje AI i tak czy inaczej uważam, ze najlepszą robotę w jury wykonywał i nadal wykonuje Randy Jackson a nie Simon, czy bredząca od rzeczy Paula.
Co do światowego, Kuba pojechał tam we własnym imieniu i chcąc zaprezentować wyłącznie siebie. Jaki z tego plus? Zauważcie, że wcześniej nie było mowy o idolu w Polsce, ani o jury z naszej edycji, w kółko tylko USA, Anglia, Australia, a Wojewódzki rozepchał się łokciami i stał się najbardziej charakterystycznym jurorem w światowym idolu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones