Sheryl LeeI

Sheryl Lynn Lee

8,5
5 905 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sheryl Lee

Sheryl Lee chyba już na zawsze pozostanie dla mnie Laurą Palmer.Z tą rolą najbardziej ją kojarzę i lubię.Pamiętam,że kiedy pierwszy raz oglądałem serial jako dziecko ,nie mogłem się nadziwić jak ktoś mógł zamordować taką śliczną dziewczynę.

Martin_Eden

Polecam "BACKBEAT". Jest tam wprost piorunująca!

Martin_Eden

a ja kiedy ogladalam ten serial jako dziecko nie moglam sie nadziwic dlaczego to wlasnie Laura uchodzila za pieknosc skoro tam bylo tyle piekniejszych dziewczyn ;) osobiscie bylam fanka urody tej mlodej kelnerki. a pani - wlascicielka baru... chcialabym tak wygladac w jej wieku. Audrey tez pierwsza klasa dziewczyna ;)

marajka

Właściwie wszystkie były b.ładne, ale właśnie Laura najpiękniejsza.

baron666

Zdecydowanie Audrey <3 Patrząc jednak na dzień dzisiejszy to Shelly wygląda zdecydowanie najlepiej.

baron666

Święta praeda, w Powrocie również mimo Amandy Seyfried ;)

Eryczek

'Mnie z kolei Audrey raczej wcale nie podchodziła (charakter?), przyjaciółka Laury też nie... za to Laura - zdecydowanie, pomimo fryzury i ciuchow, ktore raczej urody jej nie dodawały ;)

alojzy_strup

Warto też wspomnieć o Donnie z Fire walk with me- przepiękna.

Eryczek

Taka dziecięca uroda bardziej, ale słodka

marajka

tez oglądałam jako dzieciak i myslalam ze wszystkie kobiety powinny byc tak piękne jak one… ogolnie ta mysl wywarla na mnie spory wplyw - wpadlam w kompleksy ;)

Martin_Eden

Sheryl Lee była najbardziej przeciętną i nieciekawą dziewczyną jeśli chodzi o urodę, prym w tej kwestii wiodła bezsprzecznie Sherilyn Fenn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones