Sherilyn Fenn

Sheryl Ann Fenn

8,5
5 329 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sherilyn Fenn

Widziałem ją tylko w Twin Peaks i zagrała tam świetnie, że już o jej urodzie już nie wspomnę:) Szkoda że Jej nie zobaczyłem jak narazie w innych ciekawych rolach, naprawdę szkoda:(
I tak pozostanie na zawsze w pamięci jako Audrey Horne;)
Pozdrawiam

Hanss_old

W mojej pamięci (filmowej) oprócz Audrey pozostanie na zawsze jako Dziewczyna z wypadku w Dzikości serca. Doskonały epizod, jak zresztą cały film.

marlon3brando

Widze że kojarzycie ją tylko z Lynchem a ja zapamiętałem równiez jej role z filmów "Spotkanie dwóch księżyców", "Trzy serca", "Myszy i ludzie", "Fatalny instynkt", "Uwięziona Helena", "Ruby" i "Widmo".

Sidewinder

Ale aż dziw, że po Twin Peaks jej kariera nie potoczyła się inaczej. Miała kilka niezłych filmów, ale niestety jakiejś oszałamiającej kariery nie zrobiła...

King_SX

jak wszyscy z serialu

Leon_B_Fink

a Duchovny?



[po co wam długi post jak ten jest w sam raz xP]




King_SX

Nie przesadzajmy, może hollywoodzkiego rozgłosu sobie nie narobiła, ale patrząc na jej repertuar na brak ofert też nie mogła narzekać. Może nie są to filmy 1 kalibru, ale zawsze.

Jezus_

a może ktoś wie w którym odcinku Housa zagrała i kogo bo nie moge sbie jej przypomniec ????

Sidewinder

A tak od strony wizualnej, nie widziałem piękniejszej dziewczyny (aktorki w jakimkolwiek filmie) od Sherilyn Fenn pluskającej się i wychodzącej z fontanny w "Boxing Helena".....

Co do ról S. Fenn, nie gra dużo i nie gra w superprodukcjach, jak powiedziała w jednym z wywiadów na pierwszym miejscu stawia RODZINĘ..

Hanss_old

https://www.youtube.com/watch?v=GqcGNBJdoY0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones