Shelley Hennig

Shelley Catherine Hennig

7,7
5 364 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shelley Hennig

Do momentu kiedy zagrała w znienawidzonym prze zemnie teen wolfie

naka1234

Kocham ją od kiedy poznałam ją w moim ulubionym serialu Teen Wolf ;)

QShadowQ

Boli cię , że obraziłam twój serial i dlatego napisałaś taki głupi komentarz?

naka1234

Nie, rozumiem że nie każdy musi lubic to samo, a co do głupich odpowiedzi to powinnas raczej popatrzec na swoje ;)

QShadowQ

Właśnie twoja jest głupia...Nie wiedziałam nawet jak ja ugryźć.

naka1234

..... haha zachwoujesz się jak dziecko :) ale nieważne szkoda mi czasu na rozmowe która nie ma sensu

QShadowQ

Spójrz na swoje komentarze, a potem gadaj kto zachowuje się jak dziecko xd

naka1234

Wciąż Ty.

oOAlexOo

Teraz to normalnie zabłysłaś :P

naka1234

Nie pamiętam, żebyśmy się wcześniej już spotkały, ale i tak miło mi za Twój niezwykle błyskotliwy komplement.

naka1234

Gratuluję mózgu!A i jak ją lubiłaś to dlaczego przez teen wolf'a przestałaś , a czy książkę niszczysz po przeczytaniu 1 strony bo ci się nie spodoba?Film też wyłączasz bo w 1 minucie jest za mało akcji?!Pomyśl jak następnym razem coś takiego napiszesz.

PS Hejtuj do woli pokaż jak dziecinna jesteś....

użytkownik usunięty
naka1234

Przez Twoje zachowanie zaczynam się zastanawiać czy nie masz przypadkiem jakiś problemów z własną osobą. QShadowQ napisała jedynie, że pokochała ja odkąd pojawiła się w teen wolf'ie (i szczerze wątpię, żeby zrobiła to na złość Tobie - zwyczajnie wyraziła swoją opinię). Zachowujesz się jak zakompleksiona dwunastolatka choć podejrzewam, że jesteś starsza.

naka1234

Czemu uważasz, że komentarz powyżej jest głupi? Ktoś wyraził tylko swoje zdanie, tak samo jak ty. Widać, że to Ciebie coś boli, ale podejrzewam, że masz około 13 lat, tylko tak jestem w stanie wytłumaczyć Twoje głupie zachowanie, pozdrawiam :)

kasiarzyna94

Kolejny kretyński element... Jakbyś zauważyła to to nie było wyrażenie zdania tylko docięcie. I co do wieku to nad twoim też bym się wahała gdzieś między 13stką

naka1234

No właśnie o to chodzi, Twój pierwszy komentarz to było wyrażenie zdania i następny komentarz innej użytkowniczki to też było wyrażenie jej zdania, bo oczywiście po to jest filmweb i całe forum, ale nie mogłam się powstrzymać od skomentowania Twojego następnego komentarza, który właśnie już nie tyle jest czystą złośliwością, co po prostu głupotą i uważam po prostu, że osoby takie jak ty nie powinny niczego komentować. I proszę Cię, nie obrażaj mnie, bo ja w żadnym przypadku Cię nie obraziłam i nie Kochana, nie mam już od dawna 13 lat. :) A tym bardziej się tak nie zachowuję. A Ciebie, jeżeli coś boli, a najbardziej odmienne zdanie innych użytkowników to po prostu usuń konto. ;)

kasiarzyna94

Nie obrażajmy 13-latków. Mój 9-letni kuzyn jest bardziej ogarnięty i chociaż się umie przyznać do winy i nie brnie w coś w czym nie ma szans.

gadulixa

Absolutnie nie obrażam 13 latków, raczej wiekiem wytłumaczyłam takie bezsensowne komentarze. Mój siostrzeniec ma 9 lat i również jest na tyle ogarnięty, że nie pisze bzdur w internecie i już na pewno nikogo nie obraża. Najwięcej zależy od wychowania, nieważne czy to dziecko czy dorosły. Aczkolwiek widzę jak w internecie roi się od obraźliwych i głupich komentarzy pisanych właśnie przez dzieci. Dlatego osobiście jestem za tym, żeby dzieci nie miały dostępu do internetu, do pewnego wieku, ewentualnie dojrzałości, bo wiadomo, że każde dziecko jest inne. Ewentualnie niech rodzice kontrolują co ich dzieci robią w internecie.

QShadowQ

To samo :) Wcześniej widziałam ją tylko w Tajemniczym Kręgu i kiedy zaczęła grać w Teen Wolf nawet nie skojarzyłam od razu, że to jedna i ta sama osoba. Tajemniczy Krąg słabizna, praktycznie każdy aktor, którego później widziałam gdzieś indziej, zyskał w moich oczach. Tak właśnie było też z Shelly, świetna rola (gra) w Teen Wolf.

naka1234

A ja tam ją uwielbiam. A to naka1234 jakie seriale lubisz? Że tak zapytam, skoro Teen Wolf nie lubisz.

PaulaGlee25

Oj dawniej TVD a teraz to bardziej AhS.

naka1234

Nie ukrywam też oglądam TVD i serial bardzo upadł. A AHS to tylko jeden sezon był dobry, drugi jakoś mnie odrzucił, ale muszę kiedyś się przekonać w końcu do niego i obejrzeć.

PaulaGlee25

Dopiero zaczynam oglądać 2 sezon.Dla mnie 1 był dużo lepszy , ale i tak dobrnę do końca.

naka1234

Wolę ją jak gra w "tajemny krąg" niż "teen wolf", ta rola głupiej dziewczyny jakoś ją trochę rujnuje wg mnie.

agusia_16julia

Dokładnie :D

naka1234

Trochę specyficzna aktorka, chyba, że potrafi tak grać ;p

naka1234

Nie zgadzam się z tobą
wg mnie jest świetna w Teen Wolfie :D

penguin121

popieram. A z resztą skoro twierdzicie, że jest głupia, to odpowiedzcie sobie na pytanie jak wy byście się zachowywały po tylu latach bycia zwierzęciem.

naka1234

Twoja wypowiedź jest żałosna i dziecinna. Nie z powodu tego, że wyraziłaś swoje zdanie, ale z tej przyczyny, że nie chcesz żeby ktoś miał odmienne zdanie od twojego. Również poznałam Shelley poprzez Teen Wolf jak QShadowQ i wiele innych ludzi i bardzo mi się podoba w tej roli. Dzięki temu serialowi ją poznałam i zainteresowałam się jej filmografią.

naka1234

akurat, moim skromnym zdaniem, zagrała tam dobrze ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones