Shelley Hennig

Shelley Catherine Hennig

7,7
5 368 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shelley Hennig

Gra w najnowszym odcinkach w Teen Wolf, a napisane jest, że grała w 2011-2012. O.0

QShadowQ

Chyba zawsze tak jest. Zalezy kiedy serial zaczął być kręcony, a TW w 2011, więc tak to zapisano :D

alaska27

No oki ale i tak głupio, bo powinien być napisany rok od którego dana osoba zaczęła grać, a nie rok kiedy zaczął być kręcony serial, a no i mogliby napisać, że gra Malie Tate.

QShadowQ

Właściwie to Ona jest Malia Hale :)

RealnA

Wiem :) napisałam to pytanie zanim się okazało, że to córka Petera ;)

RealnA

A ja jej nie lubię i mam nadzieję, że w serialu szybko się jej pozbędą. XD

Angeelaa

A jaja ją bardzo lubię :D od początku.

RealnA

No cóż, widać, że mamy odmienne gusty. ;) XD

Angeelaa

Też mam nadzieje, że się jej pozbędą. Jest za dobra na taki idiotyczny serial jak Teen wolf!

naka1234

Nie, to ona jest za idiotyczna jak na tak dobry serial jak Teen Wolf. ;)

Angeelaa

Hahaha dobre...

naka1234

Kochama, jedyne co tu jest śmieszne to Twoja wypowiedź. ;)
Widzę, że mam tutaj przyjemność pisać z BEST fanką Shelley Henning. ;)

Angeelaa

no cóż, ja tam się zgadzam z przedmówczynią. Shelley to całkiem dobra aktorka, a im dalej w wilkołaczy las, tym bardziej żałosny, śmieszny i bezsensowny scenariusz. swego czasu naprawdę lubiłam ten serial, ale to, co się dzieje od 3 sezonu, to istna komedia, o 4 nawet nie wspominając. zakończyłam oglądanie właśnie na nim, ale ze wszystkim byłam na bieżąco i później dziękowałam Bogu, że podjęłam taką, a nie inną decyzję. najbardziej irytuje mnie brak jakiejkolwiek wiarygodności, poparcia w mitologii i źródłach, skąd brane są coraz to kolejne pomysły i konsekwencji w działaniach. przykładowo, w jednym z ostatnich odcinków 4 sezonu zostało udowodnione przez pokazanie aktu urodzenia, że Malia ma 13 lat, co mogłoby teoretycznie stanowić podstawy do skazania Stilesa za gwałt na nieletniej (!), a to tylko jedna z wieeeeelu niedorzeczności występujących w Teen Wolfie. także, nie dziwię się, że tak wiele osób w Stanach dało sobie z nim spokój i oglądalność ostatnimi czasy drastycznie spadła. widocznie nawet niezbyt przejmujący się detalami Amerykanie zdecydowali, że są zbyt inteligentni na tak przykrą imitację serialu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones