Shelley Hennig

Shelley Catherine Hennig

7,7
5 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shelley Hennig

Błąd

użytkownik usunięty

Yyy... Zastanawiam się... jak ona mogła grac w serialu z 1965r. skoro urodziła się w 1987r.?

To nie jest błąd. To jeden z tych seriali które nigdy się nie kończą.

Blackmarry

Tylko powinno być napisane w którym roku tam grała

Popieram;) i Gratuluję autorom tej stronki;) albo ona ma jakies 50 lat a jej wizażystka jest mistrzynią odmładzającego make-upu albo ma dwa wcielenia;))) pozdro;)

Grała w latach 2007-2011

serial trwa od tego roku inteligencie -.- nie ma nawet wzmianki o latach ktorych grala!

użytkownik usunięty
LadyMiyuko

No łał, zdążyłam się spostrzec i na przyszłość nie podważaj mojej inteligencji..

to nie rob z sb idiotki

użytkownik usunięty
LadyMiyuko

Po pierwsze, nie jestem i nie robię z siebie idiotki.
Po drugie, po to właśnie założone są dyskusje - by pytać jak się czegoś nie wie.
Po trzecie, radzę ci nie wyrzucać swoich frustracji w necie, bo nie skończy się to dla ciebie dobrze.

http://pl.wiktionary.org/wiki/idiotka

borze zielony i szumiący, to takie oczywiste, każdy wystarczająco inteligentny człowiek od razu na to by wpadł oO widocznie do nich nie należysz, nie oszukuj się.
pytanie się o rzeczy oczywiste to tylko zaśmiecanie forum. no i przecież zdążyłaś spostrzec hehehe, inteligencie

użytkownik usunięty
LadyMiyuko

Już raz ci powiedziałam, że nie masz prawa tak do mnie mówić. Po za tym, gdy zadawałam to pytanie (co było ponad pół roku temu), byłam nowa na tej stronie i wielu rzeczy nie wiedziałam, a w tym momencie nie dosyć, że bezpodstawnie mnie obrażasz to sama robisz z siebie idiotkę.

ja ciebie nie obraziłam, sama z początku uznałaś, że moja słowa mają wydźwięk negatywny, więc coś w tym musi być ;)
bez odbioru

użytkownik usunięty
LadyMiyuko

No ciekawe jak miałam nie uznać tej wypowiedzi za negatywny skoro nazwałaś mnie inteligentem i sama dobrze wiesz, że to nie pochwała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones