Shelley Hennig

Shelley Catherine Hennig

7,7
5 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shelley Hennig

wg mnie jest najładniejsza z TSC. Ma dziewczyna cos w sobie ;))

VeLkA02

według mnie m.in. z powodu swojej urody jest najnudniejsza z TSC - jest tak doskonała (charakter i właśnie uroda, wspaniała, ale w tym swoim pięknie przeciętna), że staje się przez to najbardziej bezbarwna

Sol89

Mi się wydaje, że najnudniejsza jest Cassie, w dodatku denerwująca. Melissa też strasznie bezbarwna, na początku lubiłam Faye, ale coraz bardziej wydaje mi się dziwkowata. Chociaż Diana nie jest idealna, i tak ją lubię najbardziej.

kropkaaa

Ja też uważam że najlepsza z TSC jest Diana, choć bardzo boli że nie rozwijają jej roli na tyle na ile powinni, tylko zajmują się Cassie i Faye. Myślę, że Diana nie jest taka nudna. Przecież nie może być w jednym serialu tyle podobnych do Faye osobowości czyli nierozsądnych i ekscentrycznych musi być jakieś przeciwieństwo... Ale Diana nie jest wcale taką cichą myszką, może jeszcze zaskoczyć ;)

Sol89

Wg.opisu książkowego ma być piękna jak boginie albo ładniejsza wiec aktorkę dobrze dobrali...

VeLkA02

Na niektórych zdjęciach jakie znalazłam w Googl-u jest bardzo podobna do Marii Niklińskiej...

użytkownik usunięty
VeLkA02

Cudowna :)

VeLkA02

Bardzo polubiłam Dianę w serialu. Nie lubię natomiast Cassie. Jest strasznie naiwna i irytująca -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones