Shantel VanSanten

Shantel Yvonne VanSanten

6,7
3 177 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shantel VanSanten

Jakoś mi się nie widzi jej rola w tym wspaniałym serialu, chociaż OTH to już od dawna nie to samo, nowi bohaterowie zmienią całkowicie klimat serialu :(

Aalita

Cóż, po pięciu odcinkach mogę spokojnie stwierdzić, że gra Shantelki ssie niemożebnie.

justyssia

po 7 odcinkach mogę powiedzieć, że faktycznie, jej postać nie wniosła zbyt wiele, szczególnie te wyssane trochę z palca historyjki o dzieciństwie z Haley, o tym, że Jamie gdzieś tam do nich jeździł (do niej i męża). I ta jej problematyka małżeńska... Mało konkretów i jedna wielka ucieczka męża. Tak po trochu mi się wydaje, że nią chcą zastąpić przyjacielską i wspierającą wszystkich Peyton, której co jak co, nikt nie zastąpi. Póki co, czekam na więcej ciekawszych wątków z nią i Clay'em :). Jako aktorka bardzo się sprawdza i wróżę jej jeszcze wiele nieprzeciętnych ról, zapowiada się obiecująco :).

Aalita

Porównanie jej min w różnych scenach:

http://othforums.com/index.php?topic=67216.msg3124813#msg3124813

Bezcenne!

justyssia

A ja lubię Quinn :). Może na początku trochę za bardzo dramatyzowała, ale to i tak miła odmiana po znienawidzonej przeze mnie, nudnej, wiecznie płaczącej bez żadnego sensownego powodu(no może poza tym jak poumierały jej wszystkie(?) matki i jak dostała kulą w nogę), irytującej Peyton. Co nie zmienia faktu, że 7 sezon jest do bani(choć myślę, że z Peyton i Lucasem byłby jeszcze gorszy).

Goku

A no i jeszcze co do mimiki - może to i dobrze, że ma tylko jedną czy dwie miny. I tak wypada naturalniej od takiej Annie z "90210", która ma 150 min na sekundę xP.

Goku

jezu, a ja ja uwielbiam w oth. jest taka smieszna <3

lubiepiernik

Też lubię postać Quinn w OTH tworzą świetną parę z Clay'em :)

Aalita

Ona jest stasznie irytująca... fuj !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones