Seth MacFarlane

Seth Woodbury MacFarlane

8,6
4 605 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seth MacFarlane

Co myślicie o gali prowadzonej przez Setha? Według mnie było i zabawnie, i muzycznie - o
to chodzi. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie miał okazję poprowadzić Oscary.

other_disasters

Geniusz! :D Ta klasa, ten głos, ten dowcip :) Jeden z najlepszych gospodarzy

użytkownik usunięty
other_disasters

Sprawdził się.

other_disasters

sprawdził się doskonale. Śmieszyły mnie jego żarty no i przede wszystkim udało mu się rozśmieszyć Tommy Lee Jones'a, co było nie lada gratką :D mam nadzieję, że go jeszcze zobaczę w tej roli

davideck

Dokładnie! I to już na początku gali.

other_disasters

świetny :) prasa sie sr... bała o poziom dowcipu i że obrazi połowę ludzkości, ale poradził sobie świetnie.

other_disasters

Widział bym go w duecie z Rickym Gervaisem. OJJJJJ co by się działo

killfrenzy8282

To by było coś pięknego... Tylko raczej nikt by ich razem nie zatrudnił, bo pod koniec gali sala mogłaby już być pusta :)

other_disasters

Znając Gervaisa żartował by z Gibsona i Foster.I na pewno z "Turysty" z Johnnym Deppem xD.

killfrenzy8282

Ja bym chciał żeby Louis CK poprowadził :P Ale niestety nikt nigdy na to nie pójdzie... to byłoby bardzo gniewne, depresyjne show :D

other_disasters

Był świetny! Szkoda tylko że połowa Hollywood'zkiej szlachty nie potrafi śmiać sie z samego siebie ...

bounty997

dokladnie, a najbardziej podobala mi sie piosenka otwarcia.... mocna i kontrowersyjna. Widac jak Theron zrobila sie zielona - haha. Nie podejrzewalem jej o taki brak dystansu do pewnych sytuacji, uwazam ja za jedna z najlepszych aktorek obecnego czasu ale jej mina na tekst piosenki byla ... epicka i wielu bedzie robic z tego jaja. Ta piosenka otwarcia pozostanie dlugo w pamieci...rewelacja....oryginalna

dabram17

Tylko, że te reakcje nie były na żywo... To było nagrane wcześniej i odtworzone jako wizja tego, co MacFarlane miał zrobić i co miało zniszczyć jego karierę. Dlatego zaśpiewał co innego.
Poza tym, wystarczyło zauważyć, że wszystkie były inaczej ubrane.

other_disasters

No niestety ubrane były tak samo! Właśnie to było w tym najlepsze, tak samo Ted ;P

bounty997

nie były ubrane tak samo, filmik z ich reakcjami nagrany był wcześniej - zwróć uwagę na sukienki...

malwach

Na pewno Lawrence była inaczej ubrana

malwach

I włosy.

dabram17

Przeciez reakcje ich były ustawione.......ludzie to telewizja......tu nic nie jest takie na jakie wygląda

bounty997

Tak jak połowa Polaków. Gdyby tak miał poprowadzić telekamery? Pewnie by go zlinczowali. Nie w przenośni.

other_disasters

Praca realizatora pozostawiala wiele do zyczenia, brakowalo mi ujec na aktorow na temat ktorych Seth zartowal, np. Denzela Washingtona, Tarantino, Clooneya, Ted sie dowiaduje, ze impreza pooskarowa jest u Nicholsona i nie widac jego reakcji, reakcje z 'We saw you boobs' byly nagrane i zagrane wczesniej, a to nie to samo. Gale z Billym Crystalem mialy jednak jedna wielka zalete, zywsze intearakcje pomiedzy nim a widownia.

other_disasters

Dla mnie największym zdziwieniem było to, że ktokolwiek na tej sali z aktorów się pojawił:D, bo w Family Guy-u to chyba już każdego w tym fachu obraziła. KOCHAM TEGO GOŚCIA W SPOSÓB NIE-GEJOWSKI:)

użytkownik usunięty
other_disasters

świetny facet! cudowna gala, jedna z zabawniejszych od lat, uśmiałam się bardzo, nie wiem skąd taka krytyka, w porównaniu do prowadzących z ostatnich kilku lat, Seth się sprawdził - uroczy, zabawny, śmieszny.

other_disasters

:D http://www.joemonster.org/filmy/50912/We_saw_your_boobs_Seth_MacFarlane

other_disasters

Najlepsza gala od lat.

Maddox

W dodatku nie potrafię zrozumiec niezbyt pozytywnych opinii "znawców". Dla mnie Billy Crystal tez nie był ostatnio taki bardzo rewelacyjny... Zapewne kwestia gustu.

other_disasters

Też tak uważam - osobiście Billy Crystal mnie zawiódł. Chociaż numerem jeden w moim całkowicie subiektywnym rankingu wciąż pozostaje Hugh Jackman :)

other_disasters

Nie rozumiem tego zdziwienia amerykańskich gazet i krytyków, że Seth Macfarlane był na gali grubiański, chamski i obrażał wszystkich na okrągło. Wydawałoby się, iż organizatorzy oscarów wiedzą kogo zatrudniają, a on po prostu był sobą xD Jak dla mnie jedna z lepiej poprowadzonych gali ^^

other_disasters

nie wiecie, gdzie można zobaczyć galę?

other_disasters

Zaproponowano mu prowadzenie gali w kolejnym roku, ale odmówił. Powiedział, że ma za dużo pracy i nie ma czasu. Uwielbiam tę jego nonszalancką bezczelność - ilu takich by się znalazło, którzy zamiast sikać w gacie, że drugi raz mogą prowadzić Oskary, po prostu stwierdziłoby "Sorry, jestem zawalony robotą" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones