Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Kolejna gwiazdeczka disneya pokroju MILEY CYRUS(chodź ona jest troche lepsza), czy jonas brothers i demi lovato. Na blagam.......
Mam tego dość
Ona nie jest aktorką tylko gwiazdką disneya
Prosze nie wstawiajcie na takie strony takich dzieci.

użytkownik usunięty
Dusia15

Czy ja wiem.. Ja szczerze mówiąc chciałabym ja jako jedna z nielicznych gwiazdek Disneya zobaczyc w jakims powaznym filmie. Jej gra wydaje sie byc najbardziej naturalna, niewymuszona.

Dusia15

Jak ja jej nienawidzę... jest to chyba najgorsza gwaizda Disneya. Jest szczuczna i przesłodzona. Wszystko ma być u niej naj... słabo grała w Programie Ochrony Księżniczek... chce być piosenkarką, a nawet śpiewać nie umie. Urody tez nie ma załadnej.
Dla odmiany bardzo lubię Miley Cyrus. Może nie jest idealna, ale nie stara się taka być. Żyje swoimi sposobami i mik się to właśnie w niej podoba. Ma naprawdę talent. Jest świetna piosenkarką. Ma naprawdę dużo świetnych piosenek, a jej albumy się szybko sprzedają ;p


ps. Niech ktoś zmieni jej zdjęcie główne, bo to już jest bardzo stare, a jej twarz wygląda jeszcze gorzej. Chyba ma jakieś ładniejsze zdjęcia. xd

kami_mia

Wypierdalaj ze swoja Miley Cyrus nikt tu jej nie chce , moze i umie spiewac ale grac to chyba kuzwa potrafi bardziej 5 minutowe dziecko,maluje sie jak jakas prostytutka i ma wiecej wrogow niz fanow , i robi pozy 5 na dzien do playboy'a bo nie moze sie doczekac az poprosza ja ,pfffffff zal mi jej

corleone008

a ty wypierdalaj z mojego postu i nie komentuj opini innych jak nie umiesz nic sensownego napisać. BOSZ>>>

Dusia15





Dusia to ty lepiej wypierdalaj !!!

Selena007

sama wypierdalaj~!!!~
jak tak kochasz tą selene/........

corleone008

Widać, że się ze mną zgadzasz że Miley jest lepsza od Seleny... ( chociaż to tylko moje zdanie ;p)
Inaczej nie denerwowałbyś się aż tak bardzo tylko dlatego że ktoś wyraził swoją opinię ale to już twój problem...
Co do tego że ma więcej wrogów niż fanów nie byłabym tego taka pewna, Miley jest na 223 miejscu top aktorek, a ta twoja Selcia nie jest na żadnej pozycji... więc to coś chyba znaczy... ;p

użytkownik usunięty
kami_mia

"Miley jest na 223 miejscu top aktorek, a ta twoja Selcia nie jest na żadnej pozycji... więc to coś chyba znaczy... ;p"

To nic nie znaczy.. tzn nie.. znaczy.. ze Cyrus ma znacznie zawyzona ocene skoro znajduje sie na 223 miejscu..

Jak biora takie dziwki z burdelu to sie dziwisz

SpruteMajty : Może dla ciebie ma zawyżoną, dla mnnie i dla wielu innych fanek nie. Macie problem, jejku
Ktoś uważa tak, ktoś inny inaczej... pogódźcie się z tym !.

użytkownik usunięty
kami_mia

Ale gra aktorska nie jest niczym czego nie można ocenic przynajmniej w takich kategoriach jak czy ktos potrafi grac lub nie.. Cyrus tego nie potrafi wiec spokojnie moznaby znaleźć mnóstwo aktorek które w rankingu powinny byc przed nią.. bo tu sie powinno się oceniać właśnie umiejetnosci a nie sympatie..

Możliwe, ale ona teraz jest na topie, będzie tak przez 2 lata i wszyscy o niej zapomną, ale teraz jest sławna i tyle, ja ją lubię. Ma naprawdę fajne piosenki... i ładnie śpiewa ;p

użytkownik usunięty
kami_mia

coz.. problem w tym ze a) to jest portal filmowy i nie oceniasz jej spiewu tylko gre aktorska b) popularnosc tez tutaj nie ma nic do rzeczy, moze byc najbardziej slawna osoba na swiecie co nie sprawi ze bedzie zaslugiwac na wyzsze miejsce w rankingu top AKTOREK

Nich mi ktoś wytłumaczy dlaczego pojawiają się tu takie tematy?Dziewczyna nie umie grać,okej.Ale po co od razu używać wulgaryzmów?!Każdy ma prawo do własnej opinii.

DeeDee_Spencer

Specjalnie weszłam na tą strone żeby zobaczyć co piszą o Gomez. I wiecie co ? Zgadzam się z Wami. Selena jest MARNĄ aktoreczką. Choć bardzo lubię Disney'a, wiele gwiazd z niego się wyrwało ( np. Hilary Duff) to nie mam pojęcia po co im taka Selena ? Wiem, że to forum filmowe, ale powiem jeszcze że śpiewać też nie umie.

Soolange

Marną aktoreczką?? Jak ją porównać z Mil to jest po prostu super!!! Sel ma śliczny głos(choć trochę dziecinny)... Miley też nieźle śpiewa ale jest popularna tylko dzięki temu że jej tatusiem jest Billy Ray Cyrus... Jak się ma ojca który ma znajomości to każdy może sobie gwiazdą być... A Miley teraz sie od disneya odwraca a gdyby nie hannah montana byłaby nikim! Teraz jest zajęta robieniem sobie "brzydkich" fotek...;p Nic do laski w sumie nie mam ale Selenę lubię bardziej bo przynajmniej pracuje na to by być gwiazdą nie jak Mil która przyciąga uwagę skandalami:D

Lola140392

Jest młodziutka,słodziutka i posiada ciekawe oryginalne imię nawiązujące w pewnym języku do księżyca, tylko mogłaby lepiej dobierać sobie bliższych kolegów - bardziej męskich czy też ciekawszych osobowościowo, jeżeli ten przymiot jeszcze istnieje wśród znanych, sławnych chłopców zza oceanu.

Lola140392

Mogłaby także swą młodzieńczość i urodę uprofesjonalnić na jakiejś dobrej uczelni aktorskiej - zabieg taki zaprocentowałby większym zainteresowaniem w przyszłości podczas dobierania obsady poprzez amerykańskich reżyserów czy producentów filmowych.

Bengal_Tiger

Zgadzam się... Bo bardzo wybitna to ona nie jest... Wcześniejszy komentarz liczy sobie już prawie 4 lata, jest już trochę nieaktualny... Pzdr :)

Dusia15

Znów ta "Dusia15" ze swoimi zażaleniami. :(
(Kłótnia i spory najlepsza na złamane serce, co?)

_Olinka_

ki czort?
Wybaczcie, ja jej w ogóle nie znam, kto to jest?

Dusia15

odpierdol sie od niej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones