Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 308 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Jeśli znacie ładniejszą to napiszcie jej imię i nazwisko tutaj..

Majeczka10

Za słodką ma buźkę, idealnie pasuje do tych filmów dla dziewczynek. Jest dużo ładniejszych i bardziej kobiecych aktorek ;)

Nes_s

Kto np.?

Majeczka10

Jest pełno eleganckich kobiet z nie przesłodzoną buźką. Nie chce wymieniać nazwisk, bo są różne gusta i zaraz będą hejty, a nie mam na to czasu i ochoty. Nie sądzę, że Selena Gomez jest brzydka, ale naprawdę jest dużo bardziej kobiecych aktorek, a ze swoją urodą nadaje się do tych ról w filmach disneya i kompletnie nie pasuje mi ona do roli jakiejś seks bomby itp.

Nes_s

A jednak zagrała w filmie "Spring breakers" i niekoniecznie była tam słodką dziewczynką.. I bez obaw nie mam zamiaru krytykować Cię za twoje poglądy, więc spokojnie możesz wymienić ładniejsze według Ciebie kobiety od Seleny..

użytkownik usunięty
Majeczka10

Owszem Selena jest śliczna i urocza, ale są ładniejsze. Jessica Alba ,Amber Heard ,Elisha Cuthbert, Dianna Agron ,Margot Robbie, Cheryl; Sophia Bush i wiele innych. Nie mówiąc o innych mało znanych kobietach. Aczkolwiek uwielbiam Selene jako piosenkarke, aktorka jest dobra, chociaż mi zawsze będzie kojarzyć się z Dosneyem. Wydaje się miła, ciepła i dbajaca o fanów pozytywna młoda kobieta. Tylko te jej ciągle zerwania i powroty do Justina Biebera niczym z Mody na sukces. Dziewczyna powinna bardziej się szanować. Przecież taka ładna i faknajpie dziewczyna spokojnie znalazłaby sobie kogoś kto bardziej by ją docenial i szanował. A ona tylko od prawie 10-9 lat wokół tego Justina lata .

Majeczka10

Każda inna kobieta na tej planecie jest ładniejsza. Nie rozumiem tych zachwytów, no ale podobno o gustach się nie dyskutuje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones