Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 368 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Powiem wam tak : Ja kocham Selene !!!!!!! i uważam że wy jej zazdościcie sławy !!!!!!!!!

Eliii

Sławy to ja jej nie zazdroszczę,ale urody owszem:D

cocoatea

Wygląda jak dziecko :|

lefey

Fakt wygląda bardzo młodo,ale jej rysy -kształt twarzy-okrągły ,pełne usta,piwne oczy.czarne włosy -NO idealne! :>

cocoatea

ja tez jej zazdroszcze a biber taki dziwolag mogłaby miec kogos lepszego ona jest przepiekna :D

ada565

Z Bieberem wyglądają jak para gimnazjalistów,ale ładna jest ; )

Eliii

Kolejne dziecko próbujące zwrócić na siebie uwagę.

Eliii

Moja córeczka również kocha Selenę, a ja Selenę toleruję ;) Mam nadzieję, że moje dziecko wkrótce wyrośnie z bajek na Disney Channel i zmieni swój gust muzyczny... Selena naprawdę ładnie śpiewa, ale piosenki ma mocno kiczowate...Może mi ktoś podpowie, kiedy dzieci wyrastają z fascynacji takimi Selenami ? Jak skończą 13 lat ? Czy może wcześniej ? Oby nie później ;)

elushka

a czy aż taką tragedią będzie, jeśli nie wyrośnie? każdy ma swoje dirty pleasures... z wiekiem będzie lubić poważniejsze rzeczy, ale może zostać jej lubienie też tej konkretnej aktoreczki, co wcale nie jest wadą. ja nigdy nie wyrosłam z bajek na disney channel i obok filmów typu przeminęło z wiatrem czy wojna i pokój, lubię też oglądać fineasza i ferba, króla lwa, czy inne produkcje disneya. pozwól dziecku lubić i robić, co tylko chce dopóki nikogo tym nie krzywdzi

siossstrzyczka

:) ja również uważam, że np. Fineasz i Ferb to fajna kreskówka, inne filmiki Disney'a są też ok, ale ostatnie produkcje są z lekka ... jakby to powiedzieć, ok - nie napiszę nic ;) Król Lew jest jednym z najlepszych filmów animowanych wszechczasów... nie chodziło mi o te produkcje... a Selena to bardzo fajna dziewczyna !!! i cieszę się, że moje dziecko ma całkiem przyzwoitą idolkę :) na razie ;)

elushka

aż do gimnazjum nie wiem nawet czy w liceum też aa Seleną przepadają

Eliii

Powiem tak: Gra całkiem całkiem,uroda dzieciaka,śpiew....tylko niech nie śpiewa >_>

Eliii

Czy to jakiś spisek? Każdy dzieciak deklarujący miłość do którejś z gwiazdek Disney Channel zawsze pisze w obronie swojego bóstwa "myślę, że wy jej/jemu po prostu zazdrościcie sławy!", "zazdrościcie jej/jemu sławy i tyle!" "zazdrościsz, bo on/ona jest sławny/a a ty nie!". Czy wy żyjecie w jakieś zbitej społeczności, że używacie tego samego motywu słownego? Jakaś loża masońska czy coś?
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości"- Terry Prachett.

ciotkaEliza

Ciekawa ta hipoteza z Prachett.

Marik1234

Moim zdaniem powinni ją zamieszczać na każdym forum, zwłaszcza tych młodzieżowych.

ciotkaEliza

ZAZDROŚCISZ JEJ SŁAWY !!11!!!!!!1!!!!

weekendowy_filmowiec

AGRH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Aż mi mordę rozrywa z zawiści!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

użytkownik usunięty
weekendowy_filmowiec

A ja jej nienawidzę nie ze względu na to że jestem zazdrosny o sławę,tylko dlatego ponieważ robi dzieciom pranie mózgu.

Ironia, Krychu, ironia... :D

Eliii

eee, taka dużo gorsza wersja Britney Spears sprzed lat....

marlena_lug

Britney ma przynajmniej wiele piosenek wpadających w ucho. Ogólnie nie jestem fanką BS, ale uważam, że zapisała się na trwałe w historii muzyki.
A autorka posta? Widać, specjalnie założyła konto, żeby napisać, tak to kocha Selenkę i jacy jeteśmy be, po czym zwinęła kitę i się więcej nie pokazała. I dodatkowo potrzebowała do tego 9 wykrzykników.

ciotkaEliza

*zamiast "tak"-"jak".

ciotkaEliza

A ja byłam fanką Britney jak miałam 9 czy 10 lat ;) wtedy była fajna ;) ale zasadniczo talentu żadnego szczególnego nie przejawiała nigdy :/

marlena_lug

Britney zawsze zachaczała o kicz i przereklamowanie, ale z nią jest trochę jak z GaGą- gdyby się trochę wgłębić w jej twórczość, można znaleźć potencjał- osobiście dla mnie najlepszym przykładem jest "I'm not a girl not yet a woman"- śliczna melodia, w której brak typowej łupanki i popowego kiczu, do tego dobrze wykonana z wykazaniem talentu głosowego :). No, ale niestety, Britney ma niewiele takich utworów :( chociaż, gdyby się trochę pogrzebało, to może i by się coś znalazło..

ciotkaEliza

"Everytime" - to znają wszyscy. Boska ballada ;)

marlena_lug

Tu się zgadzam :)

Eliii

Dla mnie ona nie jest żadną aktorką ani piosenkarką. Osobiście jej nie lubię i uważam jest nieporozumieniem żeby dać jej powyżej 5/10 za grę aktorską oraz za śpiew. 1/10

Eliii

A ja również lubię Selenę :) A przynajmniej nie mam nic do niej :) Uważam że jest śliczna, mądra i dobrze poukładana, wie co robi;) Ponadto wydaje się supermiła:)
I każdy jej występ się bardzo przyjemnie ogląda, zawsze ma MEGA sukineki xD ale to tak na marginesie ::P

Flu_2

Jest śliczna, to fakt, twarz trochę pulchniuka, ale to też ma swój urok, i ciało bogini. Nie jedna nastolatka jej pewnie zazrdości

ExtremeSpeedDK

Haha całkowicie się z Tobą zgadzam :) I dodatkowo ma piękne włosy :D

ExtremeSpeedDK

To chyba trochę uogólnienie. Zobaczyłam ją po raz pierwszy w 2007, a byłam jeszcze wtedy nastolatką, jakoś nie zzieleniałam z zazdrości. Wiele moich koleżanek również nie.

Eliii

Powiem tak : Ja kocham względną anonimowość i nierozpoznawalność w realnym świecie:) a Ty piszesz głupoty :):):):) !!!!!!!! !!!!!!!!!! $^&&* !!!!!!!!!! :P

użytkownik usunięty
Eliii

Sławy jej nie zazdroszczę, gustu też nie (Bieber-Zjeber był z nią) ale za to chętnie bym się z nią "pobawił"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones