Seiji Miyaguchi

8,3
428 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seiji Miyaguchi
Skarpianin

Mój idol normalnie z tej ich siódemki.

Scaraman

Też mi się strasznie podobał. Ale Kikuchiyo też był ekstra! To moi faworyci.
Pamiętam, że Yohei ze swoją miną był również niesamowity.
Moja trójca tego filmu... wszyscy zginęli.

Skarpianin

Postać genialna, gra aktorska świetna, szkoda że jak piszą w ciekawostkach Seiji nigdy wcześniej nie dotykał miecza. Dlatego mimo wszytko z postaci u Kurosawy plasuje się na drugim miejscu po "30 letnim" roninie (tu Mifune).

Skarpianin

Rzeczywiście fajny gość. Świetnie zagrał w tych "siedmiu samurajach".

daniel_10c

aaa no tak nie ma jak mifune, też prawda:D

Skarpianin

Ładnie zagrał w "Siedmiu Samurajach".
Ta jego mina - niczym współczesny Rambo ;)

jokeru

Dokładnie, tylko szkoda ze zginal tak jak zginal. NIe w czasie walki. Tylko zastrzelony jak pies. Watpie czy ktos by go pokonał na miecze.:)

Pucin

Najlepszy był nawte mówili o jego technice jak walczył z jakimś tam samurajem :) Szkoda, że nie zginął z rąk godnego przeciwnika

greg_mis

W walce na miecze nie było na niego mocnych, dlatego zginął zastrzelony.

Skarpianin

troche jak Clint w westernach ;)

świetnie :)

Skarpianin

Gdyby nie odtwarzana przez niego postać Kyuzo i również rewelacyjny w roli zabawnego Kikuchiyo - Mifune (zresztą jak zwykle), to ten film byłby tylko kolejnym przydługim gniotem.
Doskonałe aktorstwo obu panów!

Skarpianin

Dla mnie Kikuchiyo był pozytywnym świrem, ale o wiele większe wrażenie zrobili na mnie Kambei (power bił od tej osoby na odległość) i właśnie Kyuzo - chyba trafna jest tu zasada - im mniej pokazuje, co umie, tym bardziej rzuca się w oczy :)

Bruce_Lee

Cwaniaczek nie ma co, ta scena jak przychodzi z ta bronią " Zabiłem dwóch " i od razu idzie w kimę ha ha ha niezły świr. Kikuchiyo i Kambei też bardzo dobre role.

zukasz

Miał gość tę charyzmę ekranową! Świetne to było

Skarpianin

Dokładnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones