Sebastian Fabijański

7,4
42 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sebastian Fabijański

Moją uwagę przykuł już w Tancerzach, gdzie zniknął po pierwszym sezonie, podobno ze względu na szkołę aktorską. Serial wiele stracił bez jego osoby i zniknął z anteny. Dobrze chłopak zrobił! Obsadzany jest teraz w jednych z najlepszych produkcji filmowych, a na pewno jednych z tych, gdzie coś się dzieje i które są tworzone z humorem. Oglądam wszystkie filmy z jego udziałem, a także z Kuby Gierszałem, Dawidem Ogrodnikiem, Mateuszem Kościukiewiczem. Wszyscy mają coś w sobie i przede wszystkim to młode pokolenie, które umie grać! Co prawda Sebastiana obsadzają w rolach, gdzie ogólnie ma podobne wątki - mafia, policja itp. Ale są tacy aktorzy, którzy mimo to, nie zostaną schowani do tej samej szuflady, bo są wyraziści i w każdej z nowych produkcji będą zwracać na siebie uwagę widza.

Jagodi92

Umie grać? chyba w domono!

kama_2

Co oni takiego złego robią? Dziadki wiecznie grać nie będą. A, że Fabijański zagrał w dobrych produkcjach... np. Legiony, Karmedyner, Gwiazdy, Miasto 44, Psy 3. W imię zasad... To już pokazuje, że ludzie się nie boją go dawać do filmów. Szczególnie jak wymieniałem to potwierdza rola w Psy 3, ponieważ ten film, lub jakby to powiedzieć poprzednie części są kultowe. Tak samo dobrymi aktorami są: Dawid Ogrodnik (Jesteś Bogiem, Chce się żyć, Cicha noc), Tomasz Ziętek(Cicha noc, Boże Ciało, Kamienie na szaniec), Marcin Kowalczyk (Jesteś Bogiem, Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa, Hardkor Disko), Tomasz Schuchardt (Jesteś Bogiem, Psy 3. W imię zasad, Bodo) Więc zobacz w jakich produkcjach wzięli udział i jak wypadli według innych ludzi. Gajos, Pazura, Stuhry, Lubaszenki, Frycz czy sam Linda nie będą wiecznie grać... Trzeba się z tym pogodzić.

RoneQ

Legiony, gwiazdy, psy3 oraz miasto 44 to mega słabe produkje a nie dobre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones