Sarah Paulson

Sarah Catharine Paulson

8,1
34 424 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Paulson

Co prawda widziałam ją tylko w AHS, ale jako Lana była obłędna. Ogólnie też myślałam że jest o
wiele młodsza niż w rzeczywistości. Piękna kobieta.

Claudia_9513

Mnie również zaskoczył jej wiek. Oby Lana nie była jej rolą życia, stać ją na jeszcze więcej! A i z twittera czy wywiadów wydaje się być niesamowicie sympatyczną dziewczyną. Aż ma się ochotę zawołać "chodź do mnie, Sarah! pokocham Cię!" :D

foxmulder

Prześliczna kobieta, uwielbiam ją oglądać :)
W "AHS Asylum" była obłędna. Mam nadzieję, że w kolejnym sezonie będzie jej dużo.

Claudia_9513

Kocham ją... Lana Banana! :D

Claudia_9513

Ja widziałam ją wcześniej w drugoplanowych rolach filmowych i już wtedy zwróciłam na nią uwagę. Jak to dobrze że ostatnio powstają dobre seriale gdzie można odnaleźć takie aktorskie perełki. Wiem że gra też na Broadwayu, ale ja z chęcią zobaczyłabym ją w dobrze napisanej roli w dobrym filmie.

Justyna0810

serial jest dobry, a ta aktorka mnie denerwuje akurat w tym serialu, i w drugim, jak i trzecim sezonie, nie wiem może to wina postaci jakie gra, ale są wkurzające, perełkami w tym serialu to Jessica Lange i Lily Rabe

Claudia_9513

swietnie to ona sepleni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones