Sarah Paulson

Sarah Catharine Paulson

8,1
34 456 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Paulson

Moim zdaniem w American Horror Story: Asylum Sarah jest strasznie podobna do Lany Del Rey.. Gra w koncu jej
imienniczkę;) Uważam,iż to dobobieństwo jest piorunujące. Może wydaje m isie tak,ponieważ akcja serialu dzieje sięw
latach,na których stylizuje się obecnie LDR.

Gabriielle

Kiedy oglądałam AHS odnosiłam takie samo wrażenie :)

Gabriielle

weszlam na filmweb, specjalnie, aby dodac taki wlasnie post ;)

użytkownik usunięty
Gabriielle

dokładnie! mnie też uderzyło to podobieństwo.

Gabriielle

a mnie na przykład wcale, nawet do głowy by mi wgl nie przyszło żeby ją do Lany Del Rey porównywać, bo jak popatrzeć na zdjęcia ich obu to ja nie dostrzegam żadnego podobieństwa, może trochę usta ale tak to całkiem różne twarze ..... dziwne że ją skojarzyliście z Del Rey :)

madziulek92

hahaha widać, że nie tylko my
http://24.media.tumblr.com/e513775c0ce3dcd4b23b90afb64cdfe1/tumblr_mg6czeWvIl1qf hq5jo1_500.jpg

Gabriielle

hahaha :)

Gabriielle

O tak też uważam, że jest bardzo podobna.

Gabriielle

A ja podobieństwa nie widzę. Kiedyś mocno przypatrywałem się teledyskom Lany del Rey i samej jej urodzie. Faktycznie, jest bardzo... oryginalna i na pewno jej image jest przyciągający. Niemniej jednak kreacja Sary Poulson w 'AHS: Asylum' nijak się ma do LDR. Przede wszystkim dlatego, że Sara Poulson wygląda i zachowuje się jak kobieta, natomiast Lana del Rey tylko tak wygląda, ponieważ jej zachowanie i image sugeruje manię seksualną i jakieś masochistyczne skłonności. Nie lubię takiego czegoś, usilne epatowanie seksualnością i chwalenie się tym jest jakieś takie krzywe. A Sarah Poulson jest bardzo fajna, wygląda na dość skromną i normalną kobietę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones