Sarah Gadon

7,4
7 279 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Gadon

Ona ma bardzo ciekawą i nietypową urodę. Taką delikatną i jest taka naturalna.Nie jest to kolejna nadąsana blondyneczka o niebieskich oczach.Miło się na nią patrzy, ale łatwo można załapać kompleksy.Jestem kobietą i nie wstydzę się pisać i mówić,że jest po prostu, śliczna.

blossom_3

wole brunetki,, ale ona jako blondi po prostu piekna.. wzor kobiety :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
blossom_3

Dokładnie. Przykuła moją uwagę w "Belle".

blossom_3

Jestem kobietą i zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości ;)

wild flame

Jest prześliczna, moją uwagę przykuła w filmie "Randka z królową" dzięki niej (jest urocza w roli Elżbiety!)film jest godny polecenia :)

Nesti1991

Mnie zdziwił jej wiek, wyglądała serio na 19 lat.

blossom_3

za kazdym razem jak sie pojawia nie mozna oderwac oczu :3

blossom_3

Ładna, ale taka laleczkowata, cukierkowata, taka jakby plastikowa nieco. Delikatna, eteryczna, ale nie jestem pewien czy dysponująca niebywale dużym talentem aktorskim. Gra głównie swoją urodą. Szerokiej palety ekspresji raczej nie posiada.

blossom_3

Dlaczego kolejna nadąsana blondyneczka z niebieskimi oczami? Gdzie ty widzisz ciągle nadąsane blondyneczki? A brunetki to juz nie ma sie nadąsanych?Ludzie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
blossom_3

Zupełna racja. Po obejrzeniu 112263 nie mogę się pozbierać i ciągle bym mógł ją oglądać. Jest nietuzinkowo piękna i ma w sobie coś bardzo wyjątkowego. Na dodatek stylistyka lat 60' zrobiła z niej tzw. 10/10

użytkownik usunięty
Polindak

Ona ma coś takiego ,ze nie można oderwać od niej wzroku. Idealnie pasuje do ról kostiumowych (w ,,Randce z królową'' wyglądała przepięknie, i do tego mega podobieństwo do Elżbiety II (oczywiście w młodości)

Zgadzam się. Z The Crown miałam ten problem, że Claire Foy wygląda zupełnie inaczej niż prawdziwa Elżbieta za młodu. W Randce z królową mogłam się bardziej wczuć.

blossom_3

Rzeczywiście jest piękna, jednak wygląda zupełnie inaczej niż przed operacją nosa... Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z Flashpoint - ciężko ją rozpoznać. Patrząc na jej filmografię nasuwa się wniosek, że nie zrobiłaby kariery, gdyby nie ta "mała" poprawka.

visionn

Kariery nie robi się tylko urodą...

blossom_3

Nie krytykuję jej aktorstwa, chciałam jedynie zaznaczyć, że jej kariera nabrała nie lada rozpędu właśnie po plastyce nosa. Poprawa urody na pewno jej pomogła, jak zresztą mnóstwie innych aktorek, a patrząc na cały aktorski biznes, uroda ma w nim kluczową rolę i nasuwa się smutny wniosek, że chociażby kobieta była świetną aktorką, nie zrobi tak wielkiej "kariery", jeśli nie będzie przy tym zbyt urodziwa.

visionn

jak dla mnie Meryl Streep jest zupelnie nieatrakcyjna, a jednak kariere zrobila :)

blossom_3

11.22.63 - ideał kobiecej urody

Rush_only

Nooo, bardzo ładna jest!

użytkownik usunięty
blossom_3

Ma cos z Ewy Bilan Stoch albo Bryce Dallas Howard

blossom_3

spoko, ponoć każda kobieta ma w sobie trochę les więc Twoja adoracja jest całkowicie zrozumiała, laska jest prześliczna ;)

blossom_3

To prawda. Wyjątkowa uroda. Niesamowicie naturalne piękno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones