Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
34 857 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan

Skąd tyle negatywnych opinii o jej urodzie? To jest jedna z nielicznych kobiet, które wyróżniają się swoją urodą. Dla niej zarezerwowane jest pojęcie "piękna". Typ zimnej urody, a'la Katharine Hepburn. ;)

darkmarry

Jak zaczynała to była brzydką dziewczynką, ale teraz wyrosła na piękną kobietę. Może ludzie pamiętają ją jeszcze z czasów Pokuty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
darkmarry

Bardzo interesująca uroda, nie mogę oderwać od niej wzroku ilekroć pojawia się na ekranie. Do tego ma ślicznie imie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Rosemary_25

serszia :-)

darkmarry

Wow, ona jest naprawdę ładna! Nie można oderwać od niej wzroku! :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Stitches

Jessic ma twarz niewinnej nastolatki. To całkowicie inny typ urody.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
darkmarry

jest PRZEPIĘKNA! ♥

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
darkmarry

Ma ciekawą urodę, przykuwa oko :) Ale zdecydowanie powinna zakrywać uszy, w "Brooklyn" nie mogłam się skupić na jej grze, bo odwracały uwagę od twarzy (chyba nie do końca rozwinięta małżowina czy coś).

Tigercub

Też mi to trochę przeszkadzało. Ma urodę dla koneserów, czasem wygląda ładnie a czasem źle, nie jest klasyczną pięknością, a w Brooklynie trochę jest za duża przy tym chłopcu, ale chłopiec jest przesłodki, nie mogłam od niego oderwać wzroku, film cudowny.

darkmarry

Właśnie ja niespecjalnie widzę żeby ona się faktycznie czymś wyróżniała. Sama znam osobiście 3 osoby bardzo podobne do niej. Więc postrzegam ją jako przeciętną a taki typ urody za dość powtarzalny. Nie brzydka, ale też nie piękność. Ale na pewno wyróżnia się na ekranie. Kino jest chyba zdominowane przez inny typ urody ;)

darkmarry

Dołączam się do wielbicieli:) Jej oczy są przepiękne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
darkmarry

Wspaniała, urocza i zdolna

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
darkmarry

Przeciętna nastolatka wyrasta na bardzo ładną kobietę.

No co Ty. Od razu było widać jak pięknie dojrzeje i zakwitnie!

darkmarry

Brzydka jak noc listopadowa, i w dodatku w tonach makijażu. A bez makijażu pewnie wygląda jak Golum z Władcy Pierścieni :D.

darkmarry

Piękna? Nawet bardzo piękna. Niezwykły, szlachetny i rzadko spotykany typ urody. Hipnotyzuje, przyciąga wzrok i nie daje o sobie zapomnieć. Pan Bóg miał naprawdę dobry dzień kiedy ją stworzył.

darkmarry

Zgadzam się, wyjątkowa inna niż wszystkie. Piekna kobieta.

darkmarry

Bo to pewnie piszą tacy, którzy same księżniczki w ramionach trzymają ;)

darkmarry

A przede wszystkim jest bardzo zdolną aktorką, choćby dla jej roli warto było Nostalgię anioła obejrzeć. Zagrała rewelacyjnie.

darkmarry

Też uważam, że jest bardzo ładna nie jest sztuczna jak reszta w hollywood,a w teledysku Eda Sheerana wygląda świetnie. Po za tym sprawia strasznie miłe wrażenie taka dziewczyna z sąsiedztwa .

darkmarry

W dzisiejszych czasach wszystkie kobiety które nie mają dużych cyców, tyłka, opalenizny, tony makijażu i pontonów w miejscu ust są "przeciętne", "kontrowersyjne" albo z grubej rury - obrzydliwe. Koszmarne czasy...

darkmarry

Przepiękna nie wiem... Raczej ładna. Naturalna a to w dzisiejszych czasach przestaje być niestety w cenie. Natomiast spojrzenie ma hipnotyzujące, człowiek ma wrażenie, że się zapada w tych oczach...

darkmarry

mamy chyba inne definicje piękna, bo Saoirse jest bardzo przeciętnej urody dziewczyna a to, ze czasem ładnie wyjdzie na zdjęciu nie czyni z niej piękności. A porównywać ja do K. H to juz w ogóle smiech na sali.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRg8uiN2gDYqkuB33US_vjQHKNh eHcv8x-ccDQVwJBKFemcuCL6jA

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQj1ldK0DKwBCiNfspK24rUCYJ2 CrpLjofQ2JHLeOu-ZR9cpSwWWQ

darkmarry

Tak. Jej uroda jest urocza. Marzy mnie się taka córka.

Goodliferussia

Przepiękna dziewczyna, szczególnie podoba mi się w Nostalgii Anioła.

darkmarry

Słodka jest :)

darkmarry

Dla mnie jest obrzydliwa... te rzadkiw.wlosy, mikroskopijne usta ....... 1/10

B_and_R

dziewczę raczej przeciętne, ale i takie twarze są potrzebne w kinie, szczególnie społecznym ;)

Yolo_1654

moim zdaniem jest ładniejsza niż np.jeniffer lawrence, aniston czy lopez

darkmarry

Ale z kręgosłupem, to na basen zap**rdalac powinna

Fassassin

po basenie rosną łopatki wyglądałaby komicznie ;-)

BartasBartas

Ale kregoslup by sie wyprostowal

darkmarry

To ciekawe, bo jestem świeżo po seansie filmu "Małe kobietki" i przez pół filmu, gdy na nią patrzyłam to w głowie miałam "jaka ona jest ładna". To chyba naprawdę rzecz gustu, że budzi tak skrajne emocje.

darkmarry

Ludziom to się teraz w głowach poprzewracało od tych *instagramowych piękności"!
Saoirse jest bardzo ładna, zabawna, utalentowana - pełny pakiet! Czego jeszcze można chcieć?

Ameliah

Dokładnie, dla mnie prawdziwa piękność to taka właśnie Saoirse. Nie czaję, jak można nie doceniać subtelnej urody i niewymuszonej klasy tej dziewczyny, bo ja ich jej totalnie zazdraszczam.

eoste

w punkt!

darkmarry

Hm, piękny to może być zachód Słońca, ano wschód ;). A dziewczyna to raczej "ładna"... ( tak naprawdę chodzi mi o "dziennikarską" przesadę w określeniach, tzn. egzaltację - zupełnie niepotrzebną ). "Szerszeń" może się podobać i podoba się... mimo że nie jest to jakaś "wzorcowa" uroda, bez przesady... Jednak ma to "coś" i my, panowie, wiemy co to jest ;): lubimy ją "za całokształt" po prostu.

Mariusz_Wlodarczyk_2

Tzn. ja lubię - ta "liczba mnoga" to z rozpędu... Ale sensu wypowiedzi nie zmienia.

darkmarry

Dokładnie tak, to jest ten typ urody o którym mówi się piękna! W „Małych kobietkach” nie mogłam oderwać od niej wzroku

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
darkmarry

Ona ma irlandzkie korzenie i bardzo to widać w jej urodzie. Nie jest to typ preferowany w Hollywood, dlatego wydaje się taka wyjątkowa, natomiast w Irlandii czy Szkocji takie panie spotyka się na ulicy. Nie znaczy to, że nie jest ładna, o ile ktoś lubi taki elfi, rudawy typ urody ;) Wyróżnia ją natomiast talent aktorski i wdzięk i mówię to na chłodno, sama nie będąc jej jakąś szczególną fanką, ale trzeba przyznać - imponująca filmografia i dryg do dobrych produkcji.

darkmarry

Nie wiem, bo to jest najpiękniejsza kobieta jaką w życiu widziałam <3

darkmarry

Im starsza tym urokliwsza. A jestem kobietą i mało uwagi zwracam na aktorki. W dodatku gra bardzo dobrze. Nie klepie formułek tylko wciela się w postać. Dobrze się sprawdza w rolach twardych babek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones