Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
34 926 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan

Jak można być tak nieatrakcyjnym fizycznie, mimo niebrzydkich rys. Przcież w jej wieku to nie normalne, po 20-stce będzie naprawdę brzydka, po 30-stce będzie straszyć a po 40-stce przejmie palme pierwszeństwa od Glenn Close albo Piotra Swenda.

na tym zdjęciu wygląda na nieatrakcyjną, przecietną 30-latke
http://www.filmweb.pl/person/Saoirse+Ronan-381818#picture-1
a przecież ma zaledwie 18.

_Alabama_

Boże, następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz -.-

paandemonium

to nie Bóg pisał ;)

lia_13

10/10.

lia_13

bog przemówil przez jego rece

_Alabama_

Mnie by było wstyd popisać się takim żartem z tą ,,palmą pierwszeństwa". To fascynujące jak, ludziom brakuje poczucia humoru i żenady.
Sorszja jest piękna i zjawiskowa. Liczę, że jeszcze paru fanów się odezwie w jej obronie.

laxman

Ja tutaj mogę stanąć murem w obronie urody i zajwiskowości Saoirse. Według mnie jest po prostu zniewalająca.

olkaviernes

Dzięki. Kobieca opinia też sie przyda

laxman

Ja to jeszcze potwierdzę. Saoirse jest przepiękna.

Karolina945

Zgadzam się.

iamnun

Też tak sądzę :D

Fifarafa99

piękna :)

BaliBliss

sexi kociag xD

Fifarafa99

Zgadzam się.

Karolina945

Czy ja wiem.. na pewno ma ciekawa urode a to w zawodzie aktorki atut. Na tegorocznej gali oscarow wygladala identycznie jak moja 36 letnia ciocia. Naprawde duze podobienstwo. Teraz pytanie czy Saorise jest brzydka bo wyglada jak ciotka przed czterdziestka, czy moze to moja ciocia jest ladna bo wyglada jak mloda aktorka o nietuzinkowejurodzie.

olkaviernes

dokładnie , jest prześliczna :) alabama zazdrości jej urody i to cały sekret

laxman

Jak dla mnie nie jest ani zjawiskowa, ani zniewalająca no i nie jestem jej fanką, ale w życiu nie ośmieliłaby się nazwać kogokolwiek brzydkim. A Saoirse ma bardzo ładne oczy.

Także do założyciela tematu- dla ciebie ktoś może być brzydki, dla kogoś innego- najpiękniejszy na świecie. Także idź w pokoju i nie nazywaj już nikogo brzydkim, to nierozsądne.

MyszkaFiszka

Też w życiu nie powiedziałabym, że ktokolwiek jest brzydki. A Soairse jest ładna! Zastanawiam się, jak piękna musi być osoba, która założyła ten temat, żeby móc mówić o innych, że są brzydcy...

użytkownik usunięty
laxman

Pewnie, że bardzo urodziwa z niej dziewczyna.

Zdecydowanie dziewczę urodziwe (mogę pisać dziewczę, gdyż młodsza jest od mojego syna ;-) ), ale zauważ, że ten/ta biedny/a, niewydarzony/a trolluś założył(a) profil jedynie po to, by tego samego dnia wydusić z siebie tę jedną, żenującą wypocinę i więcej się tu nie pokazał(a).
Trollować trzeba umieć...

laxman

Sorszja? Tak się czyta jej imie? Ja bym dała coś a la Saołirs xD Któs wie?

morgana000

tak, Sorszja lub Serszja, wiadomo, zależy od akcentu. Ale te wersje są prawdziwe

laxman

O, dzięki. Zawsze mnie to intrygowało i zwykłam mówić jedynie nazwisko :)

laxman

Ja uważam, że jest piękna! Gdybym była facetem, z pewnością byłaby jedną z aktorek, do których wzdychałabym podczas pewnej czynności :P Ona ma taką... Dziką urodę... Nie jakaś wypacykowana pamela z biustem na kilometr... Saoirse jest piękna.

aleera89

Zgadzam się :P

laxman

również popieram :)

laxman

Moim zdaniem ona jest bardzo ładna dziewczyna nie wiem czemu uwaza ze jest brzydka.....

laxman

piękna i utalentowana:)

_Alabama_

Dyskusja o urodzie sama w sobie sensu nie ma, jak wiadomo ile głów tyle gustów. Ale tak "odważna" ocena jest po prostu zabawna, by nie napisać infantylna. Szorsja zachwyca urodą właśnie dzięki naturalności. O jej pięknie nie decyduje 6h pracy makijażystki + seksowne kostiumy. Nawet jako Hanna o białych brwiach i potarganych włosach wyglądała hipnotyzująco. Mam dość sztuczności która zapycha kino, cieszę się, że ktoś wreszcie dostrzega prawdziwe piękno.

zanick

100% racji,

laxman

Saoirse nie jest może urodziwa jak większość panienek z silikonem i tonami makijażu na twarzy, ale podobnie jak Dakota Fanning ma w sobie coś co przykuwa uwagę.

zanick

Popieram w zupełności

zanick

Podpisuję się obiema rękami i nawet nogami, Hollywood jest tak sztuczne, że Saoirse jest jak deszcz na pustyni ;P miło widziec, ze dziewczyna robi karierę, a przy tym zachowuje rozsądek, na mój gust rośnie druga Cate Blanchett!

zanick

Jest przeurocza i bardzo charakterystyczna. Osobiście uwielbiam jej dziewczęcą urodę i naturalność. Bez trudu rzuca się w oczy i nie pozwala skupiać się na innych bohaterach. Mam nadzieję, że nie zniknie z ekranu przez wiele lat :)

_Alabama_

Saoirse nie należy do zbyt ładnych kobiet - z tym się spierać nie będę, ale te komentarze były zbędne ; /

_Alabama_

porównanie do dakoty super.
dwie paskudne, maszkary mdłe. tylko że ona przynajmniej jeszcze niejako coś umie.
am te DWIE oblechy fanningów chyba tylko wskakuja na toma cruisea do kamer, bo nic nie umieją. ciekawe, czy tatuś/mamusia w biznessie?

luza

Strasznie podłą ta twoja wypowiedź.

MyszkaFiszka

but true

luza

w takim razie jestem ciekawa, jaka aktorka według ciebie jest piękna.

reigai

robin wright penn, jennifer jason leigh, julianne moore, amy adams, kate winslet, mary louise parker + wszystkie świetne aktorki
z młodych robyn lively, alexis bledel, evan rachel, patrycja soliman, wiktoria gorodeckaja, gosia mikołajczak, martyna kowalik...

luza

W sumie Saiorse jest podobna do Evan Rachel Wood...

luza

Z tych co wymieniłaś kojarzę Julianne Moore i Evan Rachel Wood. Saoirse jest do nich podobna. Jakoś gra aktorska Evan mnie nie powaliła na kolana, Julianne za to lubię, jednak uroda już mnie tak bardzo nie urzeka...

luza

a to, czyli wygląd, przecież najważniejsze w aktorstwie?

luza

Racja

_Alabama_

co za idioci i kretynki - Ci wszyscy którzy oceniają jej urodę w taki sposób...zwykłe nędzne pustaki. Po pierwsze to liczy się to jaką jest aktorką a wróżę jej dużą karierę po zaledwie jednym filmie jaki widziałem - Niepokonani, po drugie skoro już się rozliczyliśmy jakimi mizeriami ludzkimi jesteście, plastikowe tępe ludziki, to chciałbym zwrócić uwagę że Cate Blanchett, Helena Bonham Carter również mają oryginalną urodę (zwłaszcza jak były młode) i daleko wyżej cenię te aktorki niż Pamelę Anderson bo ona ma w sobie TO COŚ czego wam brakuje, to co jest dla was zwyczajnie nieosiągalne, ma charakter, klasę, temperament, jakiś swój rys osobowościowy który znakomicie przekuwa na warsztat aktorski...Ok szkoda mojego pisania na duchowy plebs...Nie pozdrawiam.

pan_cogito14

Że co?! Widziałeś tylko "Niepokonanych" i oceniasz jej gre aktorską? Mimo ze była EPIZODYCZNA?
Zobacz "Nostalgię anioła" a sie tak nie rozlewaj nad koniobijcami-prowokatorami ;p

Pozdrawiam!;)

_Alabama_

No ie zgodził bym sie ostatnio bardzo wyłądniała.
Mi sie ona podoba, robi karierę ale im nowsze filmy tym mniej talentu pokazuje,miała mega start w Pokucie, ostatnio ciężko znaleść dobrą role od niej, licze że sie poprawi. To ze ma talent udowodniła ale musi wybierać coś lepszego bo skończy jak Steward. Rola w "Intruzie" nie potrzebna choć pokazała tam seksapil bo zdecydowanie w tym filmie najładniej wygląda.
W każdym razie jest zjawiskowa w moim odczuci i nie miałbym żadnych zahamowań jakby sie dała umówić :P

_Alabama_

Chciałam ci przypomnieć że to zdjęcie które nam tu inteligentnie pokazałeś/aś jest zrobione na potrzebę filmu :) Melani taka była w książce , dojrzała. Włosy brązowe ją trochę postarzają , ale normalnie ma blond. A następnym razem jak będziesz chciał kogokolwiek krytykować na temat jego urody , to najpierw popatrz w lustro ; ) Jesteś żałosnym i zakompleksionym człowieczkiem który nic nie robi poza siedzeniem na grubej dupie , wpierdzielaniem chipsów i graniem w LOL'a . Pozdrawiam się na przyszłość ; *

NYfunx

Zacznę od skrytykowania Ciebie. Dlaczego uważasz, że ktoś jest gruby i brzydki tylko dlatego, że uznał jakąś aktorkę za brzydką dziewczynę? Możesz się z nim nie zgodzić, ale wyzywajac wystawiasz opinię o sobie.

Bastilla

Uważam tak , ponieważ albo wyglądasz tak jak wyglądasz albo po prostu chciałaś podwyższyć swoje ego. "O tak napisze jaka ona jest brzydka to od razu zrobi mi się lepiej na sercu" . A po drugie wygląd to nie wszystko , dziewczyna ma świetny talent aktorski , może w "Intruzie" się za bardzo nie spisała ale inne filmy z nią , są naprawdę super. Ja wiem , jak wyglądam i nie oceniam innych zeby podwyższyć sobie ego. Nie pozdrawiam ; *

NYfunx

W tym momencie oceniłaś innego użytkownika na podstawie jednej wypowiedzi, bez przesady. Są różne gusta i nie dyskutuje się o nich, a w tym momencie obraziłaś też użytkownika Bastilla, który/a nawet nie jest autorem tematu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones