Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
34 908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan

- przenikliwe spojrzenie...świetna rola w Nostalgii Anioła!

freya_09

Również uważam, że ma przepięknie głębokie oczy. Kiedy dorośnie może być na prawdę dobrą aktorką.

rataj84

Idealnie zagrała w Lovely Bones. Jest taka śliczna jak aniołek i dlatego tak każdemu pasuje, że to właśnie ona została obsadzona do roli Susie Salomon. Idealnie perfekcyjnie doskonała tej roli. Zgadzam się z wami, ma duży potencjał w przyszłości na pewno zrobi karierę. Tego życzę mojej rówieśniczce :)

czysto_krwista

Ojj Piekne oczka piekne.
Świetnie zagrała w Nastalgii Anioła. cdownie pokazała co potrafi.
Podziwiam, jej gre i to przy tak małym wieku.

Grey10

Zgadzam się ;)
Na śliczne, błękitne oczy ;]
I moim zdaniem zagrała naprawdę świetnie :)
Wszystkim polecam książkę "Nostalgia Anioła". (;
Jest znakomita ;]

esme_

no zgadzam sie ze sa piekne:) no i ogolnie ladna

esme_

Ale ona ma szare oczy. tylko w tym filmie jakoś je błękitne zrobili.

użytkownik usunięty
J_Galt

Ma niebieskie oczy, pooglądaj wywiady i dokładniej inne filmy a zauważysz, gdy ktoś ma jasno niebieskie oczy to w różnym świetle mogą przybierać inny odcień ale to nie zmienia ich koloru.
Pozdrawiam.

J_Galt

Zdecydowanie ma Błękitne oczy wystarczy prześledzić tutejszą galerię, zdjęć z filmów aby to zauważyć, ba już na pierwszej fotce z "Hanny" widać że ma Błękitne oczy a nie jedynie w Nostalgii.

użytkownik usunięty
hofips2

Zgadza się, widziałem wszystkie jej filmy i zawsze ma błękitne oczy, tak samo jak w wywiadachach, których też widziałem sporo, w jednym nawet było do tego nawiązanie że ma niebieski odcień oczu, ma go podobno 8% populacji świata (taka ciekawostka) :)
Reasumując Saoirse Ronan ma niebieskie (błękitne) oczy, które stanowią wręcz jej znak rozpoznawczy. :)
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones