Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
34 908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan

Tatuś aktor to i córeczkę wkręcił, pff można sobie załatwić wszystko trzeba mieć tylko znajomości, nie liczy się nic
innego. Chory świat....

killerek132

Wkręcił, czy nie wkręcił.....z dzisiejszych młodych aktorek, moim zdaniem znajduje się w czołówce.

Eph

a ile dobrych aktorek jest nie odkrytych bo nie ma tatusia aktora, a osobiście wolę Jennifer Lawrence

killerek132

Tak jest w każdym zawodzie, są równi i równiejsi. Nie umniejsza to jednak talentu czy urody tej która została "wkręcona" przez znajomości lub rodzinę. I powiedz tak szczerze, czy Ty sam nie wkręcił byś w dobry zawód swojego dziecka gdybyś miał taką możliwość ? Chyba każdy dobry rodzic by to zrobił zamiast wysyłać go do pracy w McDonaldzie czy na stacji benzynowej licząc że być może kiedyś wprzyszłości wygra jakiś kasting. Dlaczego więc mamy krytykować innych za to że dostali się gdzieś przez nazwisko i znajomości ? Dobrze się urodzić to połowa sukcesu w życiu.

Eph

W czołówce? W pokucie była fajna,ale im dalej to szło,tym gorzej wypadało w każdym filmie,bo grała tak samo,nijako. Ta aktorka nie ma w sobie nic nadzwyczajnego a wmawianie,że ma ogromny talent jest chore. Jej gra się nie zmienia a to dyskwalifikuje ją jako aktorkę chyba,że ktoś zaraz wystrzeli z tekstem,że tak jak Mia Wasikowska gra dobrem płynącym z jej oczu :D

panienka_2

właśnie chory świat i zazdrosny świat .. zazdrośni ludzie, którzy nie mają tego co by chcieli ..

xIrOnicx

Przepraszam za określenie,którego zaraz użyję,ale już cierpliwości nie mam. Zachowujesz się jak idiota...jak ja uwielbiam tych maniakalnych fanów,którzy w odpowiedzi piszą jak ty. Gdybym była zazdrosna to zjeżdżałabym wszystkich aktorów i inne aktorki w jej wieku,nikogo nie darzyłabym sympatią. Jesteś naprawdę tak głupia czy udajesz? Za każdym razem gdy czytam tekst w tym stylu to mam ochotę śmiać się i nie przestawać. Współczuję ci...znasz jeszcze jakieś złote myśli i chciałabyś się nimi podzielić?

panienka_2

Ale chyba nikt nie twierdzi że ma ona wyjątkowy talent. Gra przeciętnie, nadrabia nieco specyficzną urodą no i oczywiście nazwiskiem. Ale mega gwiazdą to ona raczej nie zostanie. Gra zbyt nudne, nie seksowne kreacje a ma ona przecież już 19 lat. W tej branży kobiety które mają problem z byciem seksi i nagością szybko schodzą na dalszy plan. Czy się to komuś podoba czy nie, tak właśnie jest.

fenio_px

Ja twierdzę, że ma wyjątkowy talent jak na młodą aktorkę. Intryguje, wzbudza mnóstwo emocji i przyciąga wzrok.

panienka_2

Wow, co jest chorego w posiadaniu opinii? Rozumiem, że można naśmiewać się z maniakalnych fanów, którzy wszystkim wmawiają coś wręcz absurdalnego, ale ja uważam, że drzemie w tej dziewczynie potężny potencjał i jakoś nie zauważyłem, żebym miał problemy zdrowotne.

Saoirse już nie raz udowodniła, że ma talent, tworząc kreacje, które na zawsze zapadną w pamięć. Przynajmniej mi. "Pokuta", "Nostalgia anioła", "Hanna"- jak dla mnie bomba. Oczywistym jest, że jako aktorka zaczynająca bardzo młodo nie grała wyłącznie w filmach będących arcydziełami. Jednak spoglądając na produkcje, w których tworzeniu wzięła udział, nie odczuwam jakichkolwiek złych emocji.

Rewelacyjnie wcieliła się w postacie Melanie oraz Daisy, które polubiłem właśnie dzięki jej przedstawieniom. Podczas lektury książkowych pierwowzorów, wręcz nie cierpiałem tych bohaterek.

A wspomniana przez ciebie Mia Wasikowska to również dobra aktorka, niemal na tym samym poziomie co Saoirse. Oczywiście wśród młodych aktorek. Nie porównuję ich do Cate Blanchett czy Tildy Swinton. "Stoker" oraz "Only Lovers Left Alive"- wow! :)

killerek132

Ja zwyczajnie lubię dobre aktorstwo. Bardzo mi się spodobała w Pokucie i wciąż mam nadzieję na coś więcej.

killerek132

no a co , ty zes sie z choimki urwał :D akurat ona zasluzyla, ale poza tym to norma nawet w spozywczaku hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones