Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
34 908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan

...w makijażu. Nie wiem, naprawdę nie wiem, ale w moim odczuciu znacznie piękniej wygląda, gdy jej uroda nie jest podkreślona jakąś tapetą. W takim "Mieście cienia" czy "Niepokonanych" była po prostu śliczna, bo naturalna.

Natomiast w zdjęciach do czasopism, czy nawet jakichśtam filmowych premier zauważyłem wkur*iającą mnie tendencję do postarzania (udoroślania?) jej, makijażem właśnie. Po jaką cholerę? Takich w hollywood na pęczki...

użytkownik usunięty
ManBehindTheMist

Nie tylko w twoim odczuciu wygląda najpiękniej gdy jest naturalna, ja również tak twierdzę, jednak widziałem kilka jej galerii z premier i wywiadów gdzie miała makijaż i również wyglądała świetnie. Oczywiście zdarza się że zły makijaż przysłonił jej naturalną urodę ale to już wariacje stylistów, czasami lepsze czasami gorsze, takie już życie aktora :)
Najważniejsze że wiesz jak wygląda naturalnie.
Pozdrawiam :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
J_Galt

Czy jeżeli ktoś stwierdzi że dziewczyna jest ładna a ona ma 17 lat to jest pedofilem, chyba nie do końca rozumiesz to pojęcie.
Poczytaj trochę zanim zaczniesz obrażać ludzi, i się ośmieszać.
Pozdrawiam.

ojtam ojtam to był tylko niezbyt inteligentny żart.

użytkownik usunięty
0tik

Możliwe lecz mnie ani trochę nie rozbawił.
Pozdrawiam.

Ale o co chodziło? Bo zdaje się, że przegapiłem szansę na twórczą dyskusję. Pedały jesteśmy? :D

ManBehindTheMist

Znaczy pedofile. Zawsze to cholera mylę. :)

użytkownik usunięty
ManBehindTheMist

Tak nan zarzucono. Dla tego zgłosiłem nadużycie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones