Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
34 885 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan

Świetna, młoda, utalentowana aktorka. Nie gwiazdorzy, na ekranie widać jej ciężką pracę. Dobrze wchodzi w rolę, gra z dużym zaangażowaniem. Miło się ją ogląda.

Wywarła na mnie spore wrażenie w Pokucie, następnie widziałem ją w komediowej roli z Michelle Pfeiffer w filmie Nigdy nie będę twoja. Ogromne wrażenie zrobiła na
mnie jej rola w Hanna, zagrała rewelacyjnie! W Bizancjum jej postać nie miała zbyt wielkiego pola do popisu- taka rola. Ciekaw jestem kolejnych filmów z jej udziałem,
dziewczyna ma w sobie pewien magnetyzm - piękne oczy!

Na razie daję 8/10, jest jeszcze zbyt młodą osobą i zagrała w zbyt małej ilości filmów, aby wystawiać jakieś ostateczne noty, z biegiem czasu mogę zmienić ocenę, oby na
wyższą ;)

Swir

W 100% się zgadzam w wszystkich filmach zagrała jak należało pełna profesja a no i te 'oczy' to ma piękne pozazdrościć także czekam na kolejne filmy bo wszystkie już obejzalam <3

użytkownik usunięty
Swir

Wyrobi się dziewczyna. Już teraz przyjemnie się na nią patrzy, a co dopiero za parę lat.

Ehh, wicie jak to jest - dzisiaj jeżeli ktoś nie pojawia się na pierwszych stronach gazet z powodu skandali, a jest kobietą, to musi mieć obfity, najlepiej półnagi biust i wystający tyłek. Coś takiego jak talent i ciężka praca już się nie liczy - bo to mało medialne jest....

Dlatego ja osobiście jestem zwolennikiem takich aktorek jak Ronan, nie J. Lowarance, choć tej również nie odmawiam warsztatu aktorskiego, wydaje mi się jednak, że jest jej łatwiej o dobry PR dzięki urodzie, bo jak się dobrze zastanowić, to nie urzekła mnie jak do tej pory żadna jej rola. Po prostu dobrze się ją ogląda w filmie i tyle...a może i aż tyle? Nie zachwycam się nią.

Jestem zdania, że to Ronan ciężką pracą prędzej czy później dojdzie do największych sukcesów w branży filmowej.

użytkownik usunięty
Swir

Niestety taki jest show-biznes i większość idzie na łatwiznę. Próbują wybić się albo nagimi fotkami, albo skandalami i dlatego tak miło ogląda się filmy z udziałem takich aktorek jak Saoirse Ronan czy Emma Stone, które (póki co) wolą doskonalić swój warsztat i powolutku, ciężką pracą wspinać się na sam szczyt.
A wspomniana Lawrence... no cóż, może i jest niezłą aktorką, choć mnie akurat jeszcze nie zachwyciła, ale niestety teraz kojarzę ją głównie z tą "aferą zdjęciową" i raczej nie jest to dobre skojarzenie.

A co do urody, to Ronan ma jedne z najpiękniejszych oczu w całym Hollywood!
http://i.imgur.com/QbrBWUW.jpg - można się w nich utopić.

Swir

Także wróżę jej karierę. Ma coś w sobie, nie tylko oczy, ale sposób w jaki przedstawia się na ekranie-przyciąga. Jest jedną z tych aktorek, które/których zobaczyło się po raz pierwszy i wzbudzili zainteresowanie(tez pierwszy z nią film jaki widzialam to Hanna i takze mnie zainteresowala) dziś jak widze jej nazwisko w obsadzie film wydaje mi sie bardziej interesujacy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones